Kamuflážny UV gél latté 5 ml


ID2586
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Oranžovo žltý gél sa používa na vmiešanie do kamuflážneho gélu vtedy, ak vám farba kamuflážneho gélu nesadla. Aj pomocou tohto gélu si môžete vytvoriť... Celý popis
Bežná cena 2.99
Ušetríte 40% 1.20
Naša cena 1.79
Zľava platí do 25.01.2018
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Oranžovo žltý gél sa používa na vmiešanie do kamuflážneho gélu vtedy, ak vám farba kamuflážneho gélu nesadla. Aj pomocou tohto gélu si môžete vytvoriť vlastný odtieň kamufláže. Môžete ho použiť aj ako samostatný farebný gél. Gél pred použitím premiešajte špajlou. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Počas tvrdnutia vzniká výpotok. Gél má samovyrovnávaciu schopnosť a je stredne hustý.

Kamufláž na mliečnom tipe

Kamuflážny UV gél s nádychom do žlta. Vďaka nemu si vytvoríte vlastný odtieň kamufláže. Výpotok po vytvrdnutí odstráňte čističom.

kamuflaz

Hustota UV gélu

Aplikácia tohto UV gélu

Kamuflážl Latté má žltú farbu. Je jemne pigmentovaný až sklovitý. Je ideálny na miešanie s iným kamuflážnym UV gélom pre docielenie požadovanej farby. Nanášame ho v tenkej vrstve na nechtové lôžko. UV gél tvrdne v 36W UV lampe 2 minúty a v 9W UV lampe 4 až 5 minút Zanecháva výpotok, ktorý počas aplikácie nezotierame. Pokračujeme v modelácií alebo ho zafixujeme vrchným leskom. Na kožtičku môžme aplikovať olejček.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018