Blog

Profesionálny maskovací UV gél cover 6 15 ml

LONEL

ID5827
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 9 kusov
Prirodzene telový odtieň kamuflážneho gélu, ktorý sa používa na prekrytie nechtového lôžka a zjednotenie jeho farby. Použitím tohto gélu vyzerajú nechty... Celý popis
Bežná cena 12.99 €
Ušetríte 23% 3.00 €
Naša cena 9.99 €
Zľava platí do 07.12.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Prirodzene telový odtieň kamuflážneho gélu, ktorý sa používa na prekrytie nechtového lôžka a zjednotenie jeho farby. Použitím tohto gélu vyzerajú nechty profesionálnejšie. Je hustý, no aj napriek tomu sa veľmi dobre nanáša. Nezateká a drží si svoj tvar. Je dobre pigmentovaný, preto na prekrytie postačia aj tenšie vrstvy. Je nutné nechať ho vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v dual lampe 30 až 90 sekúnd. Čas závisí od hrúbky vrstvy a od sily lampy. Aj po uplynutí času v lampe ostáva povrch lepkavý. Ide o výpotok, ktorý je potrebný pre nadviazanie ďalšej nanesenej vrstvy. Preto túto lepkavosť neodstraňujte. Utrite ju len v prípade potreby prebrúsenia nechtov, alebo ak sa jedná o úplne záverečnú vrstvu, na ktorú už nič nepôjde.
štítok Novinka
objem 15 ml
výška 3.5 cm
šírka 4 cm
dĺžka 4 cm
farba hnedá

Farba gélu Cover 6

Pigmentovaná farba kamuflážneho gélu prekryje nechtové lôžko aj v tenkých vrstvách. Po jeho nanesení pôsobí necht veľmi prirodzene vďaka naturálnemu odtieňu kamuflážneho gélu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020