Blog

Biely gél na transfer fólie 5 ml


ID3439
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Biely foil gél, vhodný na otláčanie transfer fólií. Môžete ním natrieť celý necht, alebo len nakresliť ornament. Gél nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty... Celý popis
Naša cena 3.49
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Biely foil gél, vhodný na otláčanie transfer fólií. Môžete ním natrieť celý necht, alebo len nakresliť ornament. Gél nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty a do výpotku otlačte transfer fóliu. Zdobenie zafixujte vrchným gélom.

farba biela
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Podklad pre transfer fóliu

Tento biely UV gél je určený na otláčanie transfer fólii. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Nanášajte ho pomocou štetca a nechajte vytvrdnúť v UV lampe.  Transfer fóliu otlačte do výpotku tohto gélu a zafixujte.

podklad pod foliu

Konzistencia bieleho UV gélu

Je stredne hustý a práca s ním je veľmi rýchla a jednoduchá. Je silne pigmentovaný preto má dobrú kryciu schopnosť. Je vhodný aj na otláčanie transfer fólií. Pred nanesením na necht si ho môžme premiešať pomarančovým drievkom. UV gél nanášame rovnomerne v tenkých vrstvách. Potom vkladáme do 36W UV lampy na 2 minúty. Vrstvy môžme kľudne opakovať podľa potreby. Nakoniec necht fixujeme vrchným gélom alebo leskom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018