Blog

Červeno hnedý UV gél 5 ml


ID2737
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Vínovo červený gél na trvácne lakovanie gélových nechtov. Nanášajte ho ako druhú alebo tretiu vrstvu. Výpotok môžete očistiť čističom gélu. V UV lampe... Celý popis
Naša cena 2.59
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Vínovo červený gél na trvácne lakovanie gélových nechtov. Nanášajte ho ako druhú alebo tretiu vrstvu. Výpotok môžete očistiť čističom gélu. V UV lampe tvrdne 2 minúty.

farba červená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Dve vrstvy gélu

Gél pred použitím premiešajte pomocou pomarančového drievka alebo štetca. Na nechty ho nanášajte spolu s podkladovou vrstvou.  Použite jednu alebo dve farebné vrstvy. Podľa potreby. Všetky vrstvy gélu nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Ako konečnú vrstvu použite vrchný UV gél. Vďaka nemu sa budú nechty pekne lesknúť. 

dve vrstvy

Farba UV gélu v skutočnosti

Gél môže byť usadený, preto ho pred nanášaním na nechty premiešajte. Urobte to opatrne a použiť na to môžete pomarančové drievko. Už pri premiešavaní si môžete všimnúť, že gél je dobre pigmentovaný a dobre kryje. Naneste ho na nechty radšej v dvoch tenších vrstvách, aby poriadne vytvrdol. Jednotlivé vrstvy gélov nechajte vytvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty a v 9W lampe 4 - 5 minút. UV gél je s výpotkom, ktorý očistíte pomocou čističa gélu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018