Blog

Červeno hnedý UV gél 5 ml


ID2737
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Vínovo červený gél na trvácne lakovanie gélových nechtov. Nanášajte ho ako druhú alebo tretiu vrstvu. Výpotok môžete očistiť čističom gélu. V UV lampe... Celý popis
Naša cena 2.59 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Vínovo červený gél na trvácne lakovanie gélových nechtov. Nanášajte ho ako druhú alebo tretiu vrstvu. Výpotok môžete očistiť čističom gélu. V UV lampe tvrdne 2 minúty.
farba červená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Dve vrstvy gélu

Gél pred použitím premiešajte pomocou pomarančového drievka alebo štetca. Na nechty ho nanášajte spolu s podkladovou vrstvou.  Použite jednu alebo dve farebné vrstvy. Podľa potreby. Všetky vrstvy gélu nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Ako konečnú vrstvu použite vrchný UV gél. Vďaka nemu sa budú nechty pekne lesknúť. 

dve vrstvy

Farba UV gélu v skutočnosti

Gél môže byť usadený, preto ho pred nanášaním na nechty premiešajte. Urobte to opatrne a použiť na to môžete pomarančové drievko. Už pri premiešavaní si môžete všimnúť, že gél je dobre pigmentovaný a dobre kryje. Naneste ho na nechty radšej v dvoch tenších vrstvách, aby poriadne vytvrdol. Jednotlivé vrstvy gélov nechajte vytvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty a v 9W lampe 4 - 5 minút. UV gél je s výpotkom, ktorý očistíte pomocou čističa gélu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018