Blog

Cyklámenový UV gél, 5 ml


ID1796
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Farebný UV gél sýtej farby, bez perlete a bez glitrov. Gél vhodný na zdobenie i maľovanie nechtov. V 36W UV lampe tvrdne 2 minúty. Počas tvrdnutia sa na... Celý popis
Naša cena 2.99 €
uvedené ceny sú s DPH (20)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél sýtej farby, bez perlete a bez glitrov. Gél vhodný na zdobenie i maľovanie nechtov. V 36W UV lampe tvrdne 2 minúty. Počas tvrdnutia sa na povrchu gélu vytvára lepkavý výpotok, ktorý očistite čističom gélu.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

UV gél po nanesení

Farba tohto gélu je sýta. Ideálna na letné zdobenie nechtov. UV gél nanášajte pomocou plochého štetca. Nanášajte ho opatrne, aby nezatekal. Zatečený gél odstráňte. Gél je stredne hustý a má dobrú kryciu schopnosť. Pred použitím je potrebné gél premiešať. 

uv gel po naneseni

Postup pri nanášaní UV

Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Pred použitím si gél rozmiešajte kovovým perom alebo pomarančovým drievkom. Gél nanášajte v tenkých vrstvách opatrne, aby nezatiekol až na kožtičku. Ak sa tak stane, je potrebné nadbytočný gél odstrániť ešte pred vytvrdnutím. Každú vrstvu vkladajte do 36W UV lapmy na 2 minúty. Do 9W UV lampy na 4-5 minúty. Ako poslednú vrstvu nanesieme lesk. Prípadný výpotok z lesku očistíme cleanerom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018