Fialový svietiaci UV gél neon violet 5 ml

SILCARE
ID2289
SILCARE
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Neonovo fialový UV gél, ktorý svieti pod UV svetlom. V 4 žiarovkovej UV lampe tvrdne 2 minúty. Po vytvrdnutí utrite výpotok. UV gél je stredne hustej konzistencie. Celý popis
Bežná cena 3.49
Ušetríte 14% 0.50
Naša cena 2.99
Zľava platí do 21.01.2018
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Neonovo fialový UV gél, ktorý svieti pod UV svetlom. V 4 žiarovkovej UV lampe tvrdne 2 minúty. Po vytvrdnutí utrite výpotok. UV gél je stredne hustej konzistencie.

Sýtosť farby

Gél je sýtej fialovej farby a je zaujímavý tým, že svieti pod UV svetlom. Je vhodný na maľovanie celých nechtov alebo na nejaké zdobenie. Nanášajte ho na upravené vymodelované nechty v dvoch tenkých vrstvách. Každú z nich nechajte poriadne uschnúť v UV lampe. Ako poslednú záverečnú vrstvu použite číry UV gél. Vďaka nemu vrátite nechtom lesk. Gél na nechty nanášajte plochým štetcom a pred použitím ho premiešajte. 

sytost farby

Gél má krásnu tmavo pastelovo fialovú farbu. Hodí sa na zdobenie, alebo celoplošné zafarbenie umelých nechtov. Pred použitím ho mierne premiešajte kovovým perom, alebo pomarančovým drievkom. Na necht ho aplikujte v tenkej vrstve 2 až 3 krát. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť v UV lampe, alebo DUAL lampe. Na záver nechty zafixujte vrchným leskom a na kožičku naneste výživný olejček.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018