Blog

Fialový UV gél flower violet 5 g

SILCARE
ID1786
SILCARE
Odošleme to hneď v pondelok! Máme viac ako 10 kusov
Farebný UV gél od Silcare. UV gél má vysokú kryciu schopnosť a krásnu sýtu farbu. Tvrdne v UV lampe 2 minúty. Po vytvrdnutí sa na jeho povrchu vytvára... Celý popis
Naša cena 3.29
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél od Silcare. UV gél má vysokú kryciu schopnosť a krásnu sýtu farbu. Tvrdne v UV lampe 2 minúty. Po vytvrdnutí sa na jeho povrchu vytvára lepkavý výpotok, ktorý sa neodstraňuje, pretože vytvorí väzbu s ďalšou vrstvou gélu.

farba fialová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm

Dve vrstvy gélu

Stredne hustý UV gél tmavo fialovej farby. Pred použitím je vhodné ho premiešať. Urobiť tak môžete pomarančovým drievkom. Na nechty ho nanášajte pomocou štetca v tenkej vrstve. Ak je to potrebné, vrstvu zopakujte. Farba tak bude výraznejšia. Jednotlivé vrstvy UV gélu nechajte vytvrdnúť v lampe. Záverečnou vrstvou, čírym UV gélom, vrátite nechtom lesk. Do ešte nevytvrdnutého gélu môžete naukladať kamienky, glitre alebo iné ozdoby. 

dve vrstvy gelu

Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Ideálny na celoplošné zafarbenie nechtov. Má tmavo fialovú farbu. Týmto gélom môžeme robiť aj ozdobné tenké línie. Na vopred vymodelované nechty ho nanášame v tenkých vrstvách 2 až 3 krát. Gél tvrdne v 36W UV lampe za 2 minúty, a v DUAL lampe za 30 až 60 sekúnd.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018