Blog

Koralový UV gél LONEL 5 ml

LONEL

ID2959
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Oranžovo ružový UV gél na zdobenie, alebo maľovanie nechtov. Ako podklad použite podkladový Uv gél, alebo 1-fázový gél. Po vytvrdnutí naneste farebný gél... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Oranžovo ružový UV gél na zdobenie, alebo maľovanie nechtov. Ako podklad použite podkladový Uv gél, alebo 1-fázový gél. Po vytvrdnutí naneste farebný gél a nechajte v UV lampe vytvrdnúť 2 minúty. Farebný gél môžte naniesť v dvoch tenších vrstvách. Potom modelujeme C-oblúk čírym gélom.
farba oranžová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Gél na mliečnom tipe

UV gél je aplikovaný na mliečny tip. Je stredne hustý a dobre sa nanáša. Po vytvrdnutí je svetlej korálovej farby. Nanášajte ho v dvoch vrstvách. Používajte ho spolu s podkladovou vrstvou. Pre vrátenie lesku na záver použite vrchný UV gél.

na tipe

Ako postupovať

Letný koralový UV gél, ktorý je dostatočne pigmentovaný a dobre prekrýva podkladovú farbu. Môžete ho najprv premiešať, aby sa zjednotila farba gélu. Ak ho nanesiete v dvoch tenších vrstvách docielite sýtejšiu farbu. Gél nesmie zatiecť k nechtovej kožičke, a aby nechty vyzerali profesionálne, mal by gél vytvárať okolo kožičky pekný oblúk. Ak sa vám to nepodarí pri nanášaní gélu, môžete to opraviť pomarančovým drievkom. Gél nechajte v 4-žiarovkovej lampe tvrdnúť 2 minúty. Ak máte 9W lampu s jednou žiarovkou, musí gél tvrdnúť 4-5 minút. Vzniknutú lepkavosť neodstraňujte, pretože slúži ako väzba s ďalšou vrstvou.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021