Blog

Oranžový UV gél, 5 ml


ID1792
Vašu objednávku odošleme hneď v piatok Máme viac ako 10 kusov
Farebný UV gél sýtej oranžovej farby, bez perlete a bez glitrov. Gél je vhodný na zdobenie aj celoplošne maľovanie nechtov . V UV lampe vytvrdne tento... Celý popis
Bežná cena 2.99 €
Ušetríte 17% 0.50 €
Naša cena 2.49 €
Zľava platí do 28.10.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél sýtej oranžovej farby, bez perlete a bez glitrov. Gél je vhodný na zdobenie aj celoplošne maľovanie nechtov . V UV lampe vytvrdne tento farebný gél za 2 minúty. Nechať polymerizovať ho môžeme aj v DUAL lampe, kde doba tvrdnutia bude pomerne kratšia. Nanášať ho môžeme na gélovú aj akrylovú modeláž. Lepkavý film z gélu odstraňujeme až na záver.
farba oranžová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Výpredaj

akciaHALLOWEEN

UV gél po nanesení

Sýty oranžový UV gél. Je stredne hustý a dobre kryje. Farba je ideálna na letné zdobenie nechtov. Pred použitím je potrebné ho premiešať. Nanášajte ho plochým štetcom v dvoch vrstvách. Každú vrstvu gélu nehcjate poriadne vytvrdnúť. 

po naneseni

Nanášanie gélu

Výrazný oranžový UV gél. Pred použitím ho premiešajte, aby v ňom neostal usadený pigment. Gél dobre kryje ale aj napriek tomu je lepšie ak nanesiete dve tenšie vrstvy. Nanášajte ho opatrne, aby nezatekal. Každú vrstvu gélu nechajte vytvrdnúť v UV lampe. V 36W lampe 2 minúty a však v 9W UV lampe nechajte gél tvrdnúť 4 - 5 minút. Lepkavosť neutierajte a naneste záverečnú vrstvu, vrchný UV gél.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020