Blog

Ružový UV gél 5g

SILCARE

ID2909
SILCARE
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Neonový UV gél odtieň neon medium pink. Svieti pod UV svetlom, takže na diskotéke budete neprehliadnuteľná. Gél je stredne hustý a v 36W UV lampe tvrdne 2 minúty. Za pomerne kratší čas vytvdne UV gél v Dual lampe, kde je to 30 až 60 sekúnd. Lepkavý výpotok je možné úplne na záver po vytvrdnutí utrieť čističom gélu. Farebný gél nanášajte na vrstvu podkladového gélu, alebo 1-fázového gélu.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm

Neónová farba gélu

Gél svietiaci pod UV svetlom krásne rozžiari vaše nechty. Tento odtieň ružovej je ideálny na letné obdobie. Gél môžete použiť na zdobenie alebo na celoplošné maľovanie nechtov. Nanášajte ho v dvoch vrstvách, pričom každú necháte uschnúť v lampe. Ako záverečnú vrstvu, vďaka ktorej vrátite nechtom lesk, použite vrchný gél. Nechty si ozdobíte tak, že do ešte nevytvrdnutého gélu naukladáte kamienky alebo iné ozdoby podľa vlastného výberu. 

neónová farba gélu

Pestrý neonovo ružový gél krásne rozžiari každé nechty v letnom období. Je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný. Pomocou plochého štetca aplikujeme gél na celý necht v tenkej vrstve. Vrstvy opakujeme podľa potreby, minimálne 2 krát. Nanášame opatrne a precízne, aby nezatiekol. Ak sa tak stane, prebytočný gél odstránime ešte pred vkladaním do lampy. Na záver celé zafixujeme vrchným leskom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019