Blog

Ružový UV gél sunset red 5 g

SILCARE
ID1784
SILCARE
Odošleme to hneď v pondelok! Máme viac ako 10 kusov
Farebný UV gél noname od Silcare v odtieni sunset red. UV gél má vysokú kryciu schopnosť a krásnu sýtu farbu. Tvrdne v UV lampe 2 minúty. Celý popis
Naša cena 3.29
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél noname od Silcare v odtieni sunset red. UV gél má vysokú kryciu schopnosť a krásnu sýtu farbu. Tvrdne v UV lampe 2 minúty.

farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm

Skutočná farba gélu

Sýty ružový UV gél nanášajte na vymodelované nechty pomocou štetca. Používajte ho v tenkých vrstvách a dbajte na to, aby pri práci nezatekal. Ak zatečie, odstráňte ho pomarančovým drievkom. Môžete ho využiť tiež na zdobenie nechtov. Každú vrstvu, ktorú použijete, nechajte vytvrdnúť v UV lampe. V 36W to trvá 2 minúty. Na záver, aby sa nechty leskli, použite vrchný UV gél.  Lepkavosť po uschnutí odstránite jednoducho čističom a buničinou. 

skutocna farba gelu

Tento farebný gél nanášame len na vymodelované umelé nechty, alebo ho používame počas modelácie. Nenanášame ho na prírodný necht. Má tmavo ružovú farbu. Je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný. Na necht ho postačí aplikovať v dvoch tenkých vrstvách. Tvrdne v UV aj DUAL lampe. Po vytvrdnutí ostáva povrch jemne lepkavý. Túto lepkavosť neodstraňujeme. Celé zafixujeme vrchným leskom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018