Blog

Svetlo modrý UV gél light blue 5g

SILCARE

ID1845
SILCARE
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Farebný UV gél od Silcare, krorý má krásny svetlo modrý odtieň. Je vhodný na zdobenie a celoplošné prekrytie nechtov, ktoré sú vymodelované UV gélom, polygélom a akrylom. Gél tvrdne v UV lampe 2 minúty, no nechať ho polymerizovať ho môžeme aj v Dual lampe, kde sa čas tvrdnutia skráti na 30 až 60 sekúnd . Má dobrú kryciu schopnosť, preto ho postačí naniesť len v dvoch tenkých vrstvách. Po vytvrdnutí ostáva povrch lepkavý. Lepkavosť je možné utrieť čističom gélu.
farba modrá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Farba gélu v dvoch vrstvách

Sýty modrý UV gél. Je stredne hustý. Pred nanášaním ho premiešajte. Urobiť tak môžete použitím pomarančového drievka alebo štetca. Na nechty ho naneste v tenkej vrstve opatrne, aby nezatiekol ku kožičke. Ak sa tak stane, z kože ho odstráňte. Nechajte vytvrdnúť. Pre výraznejšiu farbu naneste gél v ďalšej vrstve. Pre vrátenie lesku je vhodné na záver použiť vrchný lesk. Lepkavosť, po vybratí rúk z lampy, odstránite jednoducho a to čističom gélu. Jednofarebné nechty si môžete ozdobiť kamienkami, glitrami, pečiatkou alebo inými ozdobami. 

farba gelu v dvoch vrstvach

Má peknú tmavo pastelovo modrú farbu. Pred použitím na umelé nechty, ho jemne premiešame pomarančovým drievkom. Používame ho na zdobenie počas modelovania, alebo na celoplošné lakovanie na gélové a akrylové nechty. Pomocou štetca ho aplikujeme v tenkých vrstvách. Vďaka dobrej pigmentácii postačia 2 vrstvy. Gél vytvrdne v UV ale aj v DUAL lampe.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019