Svetlo modrý UV gél light blue 5g

SILCARE
ID1845
SILCARE
Odošleme ešte dnes! Máme už len 2 kusy
Farebný UV gél od Silcare. Vhodný na zdobenie a trvácne lakovanie nechtov gélom. Gél tvrdne v UV lampe 2 minúty. Má dobrú kryciu schopnosť. Po vytvrdnutí... Celý popis
Bežná cena 3.29
Ušetríte 9% 0.30
Naša cena 2.99
Zľava platí do 24.01.2018
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél od Silcare. Vhodný na zdobenie a trvácne lakovanie nechtov gélom. Gél tvrdne v UV lampe 2 minúty. Má dobrú kryciu schopnosť. Po vytvrdnutí ostáva povrch lepkavý. Lepkavosť je možné utrieť čističom gélu.

Farba gélu v dvoch vrstvách

Sýty modrý UV gél. Je stredne hustý. Pred nanášaním ho premiešajte. Urobiť tak môžete použitím pomarančového drievka alebo štetca. Na nechty ho naneste v tenkej vrstve opatrne, aby nezatiekol ku kožičke. Ak sa tak stane, z kože ho odstráňte. Nechajte vytvrdnúť. Pre výraznejšiu farbu naneste gél v ďalšej vrstve. Pre vrátenie lesku je vhodné na záver použiť vrchný lesk. Lepkavosť, po vybratí rúk z lampy, odstránite jednoducho a to čističom gélu. Jednofarebné nechty si môžete ozdobiť kamienkami, glitrami, pečiatkou alebo inými ozdobami. 

farba gelu v dvoch vrstvach

Má peknú tmavo pastelovo modrú farbu. Pred použitím na umelé nechty, ho jemne premiešame pomarančovým drievkom. Používame ho na zdobenie počas modelovania, alebo na celoplošné lakovanie na gélové a akrylové nechty. Pomocou štetca ho aplikujeme v tenkých vrstvách. Vďaka dobrej pigmentácii postačia 2 vrstvy. Gél vytvrdne v UV ale aj v DUAL lampe.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018