Blog

Svetlý zelený UV gél 5 ml


ID2404
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Náhrada za Svetlý zelený UV gél 5 ml

ID2290
3.29 €
ID2513
2.99 €
ID2981
3.29 €

Popis produktu

Farebný UV gél na trvácne lakovanie alebo zdobenie nechtov. Môžeme ním ba dokonca vykúzliť farebnú francúzsku manikúru. UV gél tvrdne v UV lampe 2 minúty alebo v Dual lampe 30 až 60 sekúnd. Po vytvrdnutí sa na jeho povrchu vytvára výpotok, ktorý utierame cleanerom. No tento lepkavý film môžeme zotrieť až úplne na záver, nie počas modelovania. Svetlo zelený UV gél je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný.
farba zelená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Výrazný UV gél

Dobre krycí UV gél. Po nanesení na nechty má krásnu sýtu farbu. Gél je potrebné pred použitím premiešať.  Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách tak, aby nezatekal. Zatečený gél z kože odstráňte. Jednotlivé vrstvy nechajte poriadne uschnúť v UV lampe. 

syty uv gél

Ako vyzerá UV gél po nanesení

Gél je po nanesení výraznej zelenej farby. Je pigmentovaný a dobre kryje. Pred použitím ho premiešajte pomocou pomarančového drievka. Nanášajte ho na vymodelovaný necht. Je lepšie naniesť UV gél v dvoch tenších vrstvách. Každú vrstvu nechajte uschnúť v 36W UV lampe 2 minúty. V 9W lampe ho musíte nechať dlhšie, cca 5 minút. Po vytvrdnutí výpotok neutierajte, vytvorí sa tak väzba pre vrchný UV gél.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020