Blog

Svietiaci červený UV gél 5g

SILCARE

ID2908
SILCARE
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

UV gél od Silcare, neon dark red. V 36W UV lampe tvrdne 2 minúty. Svieti pod UV svetlom. Používajte ako iné farebné gély. Aplikujte ho ako druhú vrstvu. Po vytvrdnutí sa vytvára lepkavý výpotok, ktorý môžete podľa potreby utrieť čističom gélu. UV gél je strednej viskozity.
farba červená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm

Výrazná farba

Tento výrazný červený UV gél je potrebné pred nanášaním premiešať. Urobte tak pomarančovým drievkom alebo štetcom. Nanášajte ho na vymodelované nechty v dvoch alebo troch tenkých vrstvách. Podľa potreby. Gél môžete využiť tiež na zdobenie. Použitím tenkého zdobiaceho štetca môžete vytvoriť na nechtoch rôzne vzory. Celé nechty na záver zafixujte vrchným gélom. Ten dodá farbe lesk. Lepkavosť odstráňte až po vytvrdnutí záverečnej vrstvy. Použite na to čistič a buničinu. Tento červený UV gél je zaujímavý tým, že svieti pod UV svetlom.

vyrazna farba

Gél jasno červenej farby nanášame na umelé, a vopred vymodelované nechty. Je stredne hustý a miene sklovitý. Pred použitím ho pomocou kovového pera mierne premiešame. Na necht ho aplikujeme v tenkej vrstve opatrne a precízne, aby nezatiekol. Ak sa tak stane, prebytočný gél odstránime ešte pred vkladaním do lampy. Gél tvrdne v UV aj v DUAL lampe.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019