Blog

Svietiaci zelený UV gél 5g

SILCARE

ID2981
SILCARE
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme posledné 3 kúsky
Farebný UV gél neon medium green je stredne hustý, svieti pod UV svetlom. V 36W UV lampe tvrdne 2 minúty, v 9W lampe 5 minút. Používajte ho ako druhú vrstvu... Celý popis
Naša cena 2.99 €
uvedené ceny sú s DPH (20)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél neon medium green je stredne hustý, svieti pod UV svetlom. V 36W UV lampe tvrdne 2 minúty, v 9W lampe 5 minút. Používajte ho ako druhú vrstvu pri gélových nechtoch. Výpotok utriete čističom gélu.
farba zelená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm

Výrazná farba po nanesení

UV gél je zaujímavý tým, že svieti pod UV svetlom. Je výraznej zelenej farby, ideálny na leto. Krásne rozžiari nechty. Pred nanášaním ho premiešajte. Urobiť tak môžete pomarančovým drievkom. Na nechty ho nanášajte plochým štetcom v dvoch tenkých vrstvách. Použitím tenkého štetca môžete gél použiť iba na ozdobenie nechtov. Každú použitú vrstvu je potrebné nechať uschnúť v UV lampe. Na záver naneste vrchný UV gél. Dodá farbe lesk. Po poslednej vytvrdnutej vrstve môžete odstrániť výpotok. 

vyrazna farba po naneseni

Je výnimočný tým, že pod UV svetlom svieti. Gél je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Vytvrdne v UV a v DUAL lampe za 30 až 120 sekúnd. Po vytvrdnutí je mierne sklovitý. Má jasnú, neonovo zelenú farbu. Gél aplikujeme počas modelovania nechtov alebo až na hotové umelé nechty. Pred použitím ho mierne premiešame pomocou kovového pera.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018