Sýty ružový UV gél 5 ml


ID2512
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Farebný gél na zdobenie alebo trvácne maľovanie nechtov. Nanášajte ho ako druhú alebo tretiu vrstvu gélu. Môžete ho aplikovať v dvoch tenších vrstvách.... Celý popis
Naša cena 2.39
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný gél na zdobenie alebo trvácne maľovanie nechtov. Nanášajte ho ako druhú alebo tretiu vrstvu gélu. Môžete ho aplikovať v dvoch tenších vrstvách. Pred použitím je vhodné gél premiešať drievkom. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Po vytvrdnutí sa na nechtoch vytvára lepkavý výpotok. Ten očistite čističom gélu.

Farba UV gélu

Farba gélu je po vytvrdnutí sýta ružová. Pred nanášaním použite podkladovú vrstvu. Na nechty ho naneste v dvoch tenkých vrstvách. Jednotlivé vrstvy gélu nechajte vytvrdnúť v UV lampe a po uschnutí odstráňte výpotok čističom gélu.

farba

Krytie a sýtosť tohto UV gélu

UV gél má peknú sýto ružovú farbu s veľmi dobrou pigmentáciou a krycou shopnosťou. Gélik poriadne premiešame s pomarančovým drievkom alebo štetcom. UV gél je potrebné nanášať v tenkých vrstvách aby v UV lampe dobre vytvrdol. Gél nanesieme v 2-3 vrstvách. Každú vrstvu UV gélu dáme do 36W UV lampy na 2 minúty. Lepkavosť UV gélu neutierame. Na záver gél zafixujeme vrchným gélom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018