Blog

Sýty ružový UV gél LONEL 5 ml

LONEL

ID2512
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Farebný gél na zdobenie alebo trvácne maľovanie nechtov. Nanášajte ho ako druhú alebo tretiu vrstvu gélu. Môžete ho aplikovať v dvoch tenších vrstvách.... Celý popis
Naša cena 2.39 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný gél na zdobenie alebo trvácne maľovanie nechtov. Nanášajte ho ako druhú alebo tretiu vrstvu gélu. Môžete ho aplikovať v dvoch tenších vrstvách. Pred použitím je vhodné gél premiešať drievkom. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Po vytvrdnutí sa na nechtoch vytvára lepkavý výpotok. Ten očistite čističom gélu.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Farba UV gélu

Farba gélu je po vytvrdnutí sýta ružová. Pred nanášaním použite podkladovú vrstvu. Na nechty ho naneste v dvoch tenkých vrstvách. Jednotlivé vrstvy gélu nechajte vytvrdnúť v UV lampe a po uschnutí odstráňte výpotok čističom gélu.

farba

Krytie a sýtosť tohto UV gélu

UV gél má peknú sýto ružovú farbu s veľmi dobrou pigmentáciou a krycou shopnosťou. Gélik poriadne premiešame s pomarančovým drievkom alebo štetcom. UV gél je potrebné nanášať v tenkých vrstvách aby v UV lampe dobre vytvrdol. Gél nanesieme v 2-3 vrstvách. Každú vrstvu UV gélu dáme do 36W UV lampy na 2 minúty. Lepkavosť UV gélu neutierame. Na záver gél zafixujeme vrchným gélom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021