Blog

Tmavo ružový UV gél LONEL 5 ml

LONEL

ID1795
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 48 kusov
UV gél vhodný na zdobenie aj celoplošné zafarbenie nechtov. Tento farebný UV gél je stredne hustý a veľmi dobré pigmentovaný. Je veľmi obľúbený, kvôli... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

UV gél vhodný na zdobenie aj celoplošné zafarbenie nechtov. Tento farebný UV gél je stredne hustý a veľmi dobré pigmentovaný. Je veľmi obľúbený, kvôli svojej tmavo ružovej farbe, ktorá sa hodí každej vekovej kategórii. Dĺžka polymerizácie je v UV lampe 2 minúty a v Dual lampe 30 až 60 sekúnd. Pri tvrdnutí gélu sa na jeho povrchu vytvára lepkavý výpotok, ktorý sa javí ako nevytvrdnutý UV gél. Výpotok očistite čističom gélu až úplne na záver.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Farba UV gélu

UV gél je po nanesení a vytvrdnutí sýtej ružovej farby. Nanášajte ho na nechty v dvoch vrstvách a po vytvrdnutí utrite výpotok pomocou čističa gélu. Ako konečnú vrstvu použite vrchný UV gél. Dodá nechtom lesk. 

farba

Nanášanie gélu

UV gél si pred nanesením rozmiešame kovovým perom alebo štetcom. Je stredne hustý a silne pigmentovaný, preto má dobrú kryciu schopnosť. Na nechty ho nanášame v tenkých vrstvách 2 krát. Každú vrstvu dáme do lampy vytvrdnúť na 2 minúty. UV gél nanášame opatrne aby nezatiekol ku kožtičke. Ak zatečie, musíme ho odstrániť ešte pred tým ako ho dáme do lampy. Na záver je potrebné zafixovať vrchným gélom, čím prinavrátime nechtom lesk.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021