Blog

Tmavý koralový UV gél 5 ml


ID3140
Vašu objednávku odošleme hneď v piatok Máme viac ako 10 kusov
Ružovo červený UV gél na zdobenie alebo celoplošné maľovanie nechtov. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Pri tvrdnutí sa na jeho povrchu vytvára lepkavý výpotok,... Celý popis
Naša cena 2.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Ružovo červený UV gél na zdobenie alebo celoplošné maľovanie nechtov. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Pri tvrdnutí sa na jeho povrchu vytvára lepkavý výpotok, ktorý je možné utrieť čističom gélu. Ako podklad použite 1-fázový gél, alebo podkladový UV gél. Farebný gél aplikujte ako druhú vrstvu a naň modelujte C-oblúk.
farba ružová, červená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Gél aplikovaný na mliečny tip

Pred nanášaním gél premiešajte aby v ňom neostal usadený pigment. Nanášajte ho opatrne aby nezatiekol ku kožičke. Gél je tmavo korálovej farby. Farba je ideálna naleto. Gél môžete naniesť na celú plochu nechta alebo ho využiť iba na zdobeie. Ako konečnú vrstvu použite vrchný UV gél. 

mliecny tip

Ako postupovať

Používajte ho na gélové nechty. Pred samotnou aplikáciou gél premiešajte, aby sa zjednotila jeho farba a rozmiešal sa prípadný usadený pigment. Aj keď tento gél veľmi dobre kryje, nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách tak, aby nezatiekol ku kožičke. Do 36W UV lampy ho vkladajte na 2 minúty. Ak máte 9W lampu tak čas tvrdnutia gélu je dlhší, 4-5 minút. Lepkavosť, ktorá vznikla pri tvrdnutí neodstraňujte a naneste vrchný UV gél.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020