Blog

Vínovo červený UV gél LOENL 5 ml

LONEL

ID3139
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 10 kusov
Tmavočervený gél na zdobenie, alebo maľovanie nechtov. Nanášajte ho ako druhú vrstvu, čiže na vytvrdnutý 1-fázový, alebo podkladový gél. Farebný gél aplikujte... Celý popis
Naša cena 2.59 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Tmavočervený gél na zdobenie, alebo maľovanie nechtov. Nanášajte ho ako druhú vrstvu, čiže na vytvrdnutý 1-fázový, alebo podkladový gél. Farebný gél aplikujte v dvoch tenších vrstvách. Každú vrstvu nechajte v UV lampe vytvrdnúť 2 minúty. Pri tvrdnutí gélu vzniká na povrchu lepkavá vrstva, výpotok. Ten je možné odstrániť čističom gélu.
farba červená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok BlackFriday

Skutočná farba gélu

Gél pred nanášaním premiešajte, aby v ňom neostal usadený pigment. Nanášajte ho plochým štetcom v dvoch tenkých vrstvách. Je stredne hustý a má dobrú kryciu schopnosť. Každú vrstvu nechajte poriadne uschnúť v UV lampe. 

farba gélu

Farba a odlesk UV gélu

Tmavý červený UV gél má veľmi dobrú kryciu schopnosť. No keďže je dosť pigmentovaný, je lepšie najprv ho premiešať a na necht naniesť v dvoch tenkých vrstvách. Samozrejme gél nesmie zatiecť ku kožičke, aby nevznikali odchlipy. Gél tvrdne vytvrdne len v UV lampe. Čas tvrdnutia závisí od sily lampy. V 36W lampe sú to 2 minúty, ale v 9W lampe 4-5 minút. Neľakajte sa ak gél ostane aj po tomto čase lepkavý. Je to výpotok, ktorý nieje nutné odstraňovať. Stačí naniesť vrchný gél.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020