Žltý UV gél, 5 ml


ID1791
Odošleme to hneď v pondelok! Máme viac ako 10 kusov
Farebný UV gél na nechty. Má dobrú kryciu schopnosť. Gél je vhodný na zdobenie i na maľovanie nechtov. Tvrdne v UV lampe 2 minúty. Pri tvrdnutí vzniká... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél na nechty. Má dobrú kryciu schopnosť. Gél je vhodný na zdobenie i na maľovanie nechtov. Tvrdne v UV lampe 2 minúty. Pri tvrdnutí vzniká na povrchu výpotok, ktorý očistite čističom gélu.

Farba gélu

Gél zanecháva na nechtoch sklovitý efekt. Znamená to, že podklad nechta je vždy viditeľný. Gél je peknej žltej farby. Ideálny na leto. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách a každú vrstvu nechajte vytvrdnúť. UV gél používajte spolu s podkladovou a vrchnou vrstvou. 

farba uv gélu

Skutočná farba gélu v tenkých v rstvách

UV gél môže byť usadený, preto ho pred nanášaním opatrne premiešajte. Tento odtieň žltej má stredne kryciu schopnosť a na nechtoch ostáva sklovitý. Nanáša sa na vymodelované nechty v dvoch až troch tenších vrstvách. Jednotlivé vrstvy UV gélu je potrebné nechať vytvrdnuť v UV lampe. V 36W lampe uschne za 2 minúty a v 9W lampe 4 - 5 minút. Záverečnou vrstvou je vrchný UV gél a až po vytvrdnutí tohto gélu očistite výpotok.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018