Žltý UV gél royal yellow 5g

SILCARE
ID1848
SILCARE
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 07/2017. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Sýty žltý gél na zdobenie nechtov od Silcare. Dobre kryje a v UV lampe tvrdne 2 minúty. Vhodný na jednofarebné lakovanie i maľovanie nechtov. Po vytvrdnutí ostáva povrch lepkavý. Táto lepkavosť vytvorí väzbu s ďalším naneseným gélom.

Gél po vytvrdnutí

Žltá farba gélu je ideálna na letné zdobenie nechtov. Gél nanesieme na vymodelované nechty v tenkej vrstve a necháme uschnúť v UV lampe. Ak chceme, aby bola farba gélu výraznejšia, nanesieme ešte jednu vrstvu.  Lepkavosť po vytvrdnutí neutierame, ale použijeme vrchnú vrstvu. Tou je vrchný gél, vďaka ktorému vrátime nechtom lesk. 

gel po vytvrdnuti

UV gél má peknú žltú farbu. Aplikovať ho môžeme na gélové a akrylové nechty v tenkých vrstvách. Po nanesení ho vkladáme do 36W UV lampy na 2 minúty, alebo do 9W UV lampy na 5 minút na vytvrdnutie. Gél je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Po vytvrdnutí ostáva mierne lepkavý. Túto lepkavosť počas zdobenie nezotierame. Na záver celé nechty zafixujeme vrchným leskom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018