Blog

KnitPro SmartStix Limitovana sada vymeniteľných ihlíc

KnitPro

KnitPro
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Jedinečný a originálny produkt od svetovej značky KnitPro s názvom SmartStix Gift Set. Ide o limitovanú edíciu, kde sa spojila kvalita a elegancia v dokonalý... Celý popis
Bežná cena 89.90 €
Ušetríte 44% 39.91 €
Naša cena 49.99 €
Zľava platí do 08.10.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Jedinečný a originálny produkt od svetovej značky KnitPro s názvom SmartStix Gift Set. Ide o limitovanú edíciu, kde sa spojila kvalita a elegancia v dokonalý moderný produkt. Taška, kabelka, cross body to všetko v jednom! Priam vzbudzuje závislosť mať svoje pleteníčko vždy a všade po ruke. Vďaka tejto elegantnej taške to bude hračka. Kabelka a taška v jednom, ktorá spĺňa všetky kritéria moderného prevedenia kabelky, je vyrobená z najkvalitnejších prírodných materiálov kože a dreva. Môžete si do nej uložiť ihlice s max dĺžkou 20 cm. Vnútorný rozmer je 20 x 7,5 x 12,5 cm.
dĺžka 11.5 cm
zloženie kov
štítok Zľava

Novinka Smart Stix

Ihlica na pletenie a pravítko v jednom. Merajte svoje projekty už počas výroby. Nie je žiadnou novinkou, že značka KnitPro spája krásu a funkčnosť do dokonalých produktov. Nová značka Smart Stix nie je žiadnou výnimkou. Modely tejto značky sú charakteristické pravítkovým farebným značením na ich povrchu po 2 cm intervaloch. Jednotlivé ihlice majú krásne žiarivé farby. Sú vyrobené z prvotriedneho hliníkového materiálu. Sú ľahké, pružné a vhodné pre všetky typy priadze.

Elegantná taška v tmavo modrej koži v kombinácii s drevom má hneď niekoľko praktických úložných možností. Obsahuje vymeniteľné kruhové ihlice vo veľkostiach od 3,5 mm do 8 mm. Tieto ihlice sú jednotlivo uložené v plyšovom zamatovom púzdre, ktoré môžete zrolovať. Púzdro je vyrobené z prírodnej kože.

Ďalšou časťou je kožené púzdro - kapsička, ktoré sa zatvára na zips a obsahuje vymeniteľné farebné lanká vo veľkostiach 60 cm, 80 cm a 100 cm. Súčasťou je tiež sada konektorov.

To všetko je uložené v koženej taške, ktorej strany sú vyrobené z prírodného dreva. Všetky kovové materiály sú bezniklové. Taška má dve zapínania na prednej strane v antickej farbe kovu. Po stranách nájdete pracky s kovovým uchytením pre pripnutie ramienka. Ramienko je dĺžkovo nastaviteľné. Taška má na hornej strane koženú rúčku.Nie, nezabudli sme na priadzu, tá sa sem tiež vojde. Všetko na pletenie je pokope a pripravené s Vami ísť kamkoľvek. 

Sada obsahuje:

  •  1x kožená taška 
  •  1x extra dlhá rúčka na tašku
  •  1x rolovacie púzdro
  •  1x púzdro na zips
  •  8 párov vymeniteľných ihlíc 3,5 mm - 8 mm
  •  1x vymeniteľné lanko modré 60 cm
  •  2x vymeniteľné lanko zelené 80 cm
  •  1x vymeniteľné lanko 100 cm
  •  1x sada konektorov

 

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020