Blog

Fialový kroko kufrík s kolieskami


ID4615
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme už len 2 kusy
Veľký luxusný kufrík, ktorý skôr pripomína kus nábytku. Povrch je podobný koži a hrany sú z rovnakého materiálu len svetlejší odtieň. Povrch je ľahko umývateľný... Celý popis
Bežná cena 139.90 €
Ušetríte 22% 30.00 €
Naša cena 109.90 €
Zľava platí do 20.04.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Veľký luxusný kufrík, ktorý skôr pripomína kus nábytku. Povrch je podobný koži a hrany sú z rovnakého materiálu len svetlejší odtieň. Povrch je ľahko umývateľný vlhkou handričkou. Vďaka kolieskam a teleskopickej rukoväti je jeho presun veľmi pohodlný. Zásuvky sú dostatočne hlboké pre uloženie väčších pomôcok a prístrojov. Vrchná časť je delená mriežkou pre bezpečné uloženie lakov a gél lakov. Priehľadná kozmetická taštička je uchytená vo vrchnej časti kufríka. Každá časť, ktorá sa dá otvoriť, je po uzavretí bezpečne zaistená a nemusíte sa obávať samovoľného otvorenia. Rozmer celého kufríka je 35 x 23 x 56 cm.
farba fialová
dĺžka 35 cm
šírka 23 cm
výška 56 cm
štítok Výpredaj

Luxusný kufrík na kolieskach

Jeho rozmer je 35x23x56 cm. Veľmi ľahko sa presúva pretože je na kolieskach a ma nastaviteľnú teleskopickú rukoväť. Každá jeho časť sa dá uzamknúť priloženým kľúčom. Potiahnutý je imitáciou koženky fialovej farby a tak isto aj hrany len v svetlejšom odtieni. Ľahko sa čistí, postačí na to mokrá handrička.

Luxusný kufrík na kolieskach

Priestranný kozmetický kufrík

Vo vrchnej časti kufríka je suchým zipsom prichytená priehľadná taštička a policka s mriežkovým predelením. Môžete si do nej bezpečne poukladať laky na nechty, gél laky alebo iné malé fľaštičky. Ďalšie dve časti sa otvárajú samostatne a sú dostatočne hlboké na uloženie rozmernejších vecí. Spodná časť je predelená na polovicu. Každá z nich sa dá uzamknúť. Kufrík je vhodný nielen pre nechtový dizajn ale aj pre kaderníčky, kozmetičky a na domáce použitie.

Priestranný kozmetický kufrík

Fialový kufrík v kvalitne vypracovanom dizajne na profesionálne alebo domáce použitie. Jeho povrch je potiahnutý pevnou koženkou s jemným kroko vzorom v dvoch farebných variáciách, ktoré sú prešité bielou niťou. Tento povrch je možné utierať vlhkou handričkou. Luxusný kufrík sa otvára z vrchnej časti, kde je suchým zipsom prichytená kozmetická taštička a priehradka s mriežkou. Z prednej časti sa nachádzajú dve zásuvky. Spodná zásuvka je rozdelená na polovicu. Tieto zásuvky ako aj vrchnú vyklápaciu časť je možné pripevniť kovovou klipsňou. Pomocou koliesok a teleskopickej rukoväte je kufrík ľahko prenosný. Kolieska je možne zafixovať, aby sa kufrík nehýbal. Jeho veľkosť je 38 x 23 x 56 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019