Blog

Veľký čierny kozmetický kufrík s vrchnákom


Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 01/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Čierny kufrík na kolieskach sa stane vašim pomocníkom pri preprave lampy, brúsky, odsávačky, no tiež aj kozmetických potrieb, ako sú štetce, očné palety tieňov, alebo rúže. Časti kufríka je možné kombinovať nielen spolu, ako celok ale tiež aj samostatne podľa vašich potrieb. Po otvorení vrchnej časti kufríka nájdete tri široko využiteľné police, pod ktorými sa nachádza aj úložný priestor pre väčšie pomôcky. Ďalší diel je rozdelený na tri časti, ktoré si môžete ľubovoľne predeliť podľa potreby. V spodnej, a teda aj v najväčšej časti kufríka je priestor, kde môžete uložiť lampu, odsávačku alebo brúsku. Vďaka kolieskam a tiež nastaviteľnej rukoväti, ktorá sa nachádza v zadnej časti kufríka, je manipulácia s ním jednoduchá a rýchla. Súčasťou je aj kľúč a popruh na plece. Vďaka vrchnáku si môžete tento kufrík zostaviť podľa vlastnej potreby.
farba čierna
výška 72 cm
dĺžka 36 cm
šírka 24 cm
štítok Akcia

Spôsob používania

Ak potrebujete presunúť väčšiu elektroniku, jednoducho časť na kolieskach uzatvorte vekom. Časť bez koliesok meria 36 x 24 x 43 cm. Druhá vzniknutá časť, ktorá poslúži ako kozmetický kufrík meria 36 x 24 x 34 cm. Vďaka úchytom je možné túto časť jednoducho pripnúť na popruh, a nosiť ju tak na ramene.  

Vyskladanie kufríka

Ak potrebujete na kolieskach preniesť väčšiu elektroniku a pár drobností, jednoducho k nemu pripojte samostatnú úzku časť, ktorá je rozdelená na tri časti.  Vzniknutá časť, ktorá má teleskopickú rukoväť má rozmer 36 x 24 x 54 cm. Výška je uvádzaná bez koliesok. Druhá časť, ktorá vznikne je samostatný kozmetický kufrík, ktorý má rôzne police a priehradky, takže je vhodný na presun lakov, gél lakov, pilníkov a iných pomôcok. Meria 36 x 24 x 24 cm. Vďaka popruhu je možné ho nosiť aj na ramene. 

Používanie kufríka

Ak potrebujete preniesť len pár menších vecí, ako sú laky, gély, čističe, pilníky, tak vám bude na to stačiť samostatná úzka časť, ktorá má 36 x 24 x 15,5 cm. Vysoký kufrík meria 36 x 24 x 61 cm. Výška tejto časti je meraná bez koliesok. 

 

Kufrík po rozložení

Kufrík pozostáva z troch samostatných častí, ktoré môžete spolu kombinovať podľa vlastnej potreby. Kufrík je vyrobený z kvalitných a pevných materiálov. Na zadnej strane kufríka sa nachádza teleskopická rukoväť, ktorá vám uľahčí presun vecí. Súčasťou kufríka je aj popruh a kĺúče, ktorými kufrík jednoducho uzamknete. 

 

Zatvorený kufrík

Vnútorná časť kufríka je ideálna na prenášanie menších vecí, ako sú napríklad gély a laky, alebo rôzne kozmetické pomôcky. Vnútro je rozdelené priehradkami na dve menšie a jednu väčšiu časť. Priehradky je však možné si vyskladať podľa vlastnej potreby. Samostatná skrinka, ktorá sa nachádza vo vnútri kufríka meria 36 x 24 x 15,5 cm. 

 

Otvorený kozmetický kufrík

Po rozložení tejto časti kufríka nájdete tri jednoducho vysúvateľné police. Priehradky v kufríku môžete kombinovať podľa vlastnej potreby. Sú vhodné na uloženie menších, ale tiež aj väčších vecí. Pod policami je prázdny priestor na uloženie rozmernejších pomôcok ako napríklad podložka pod ruku, fľaštičky s cleanerom, a pod.

Veľký profesionálny kufrík, ktorý sa skladá zo štyroch samostatných častí. Vďaka tomu je možné kufrík poskladať podľa vlastnej potreby. Veľkým úložným priestorom disponuje kufor v jeho spodnej časti, kde je možné uložiť aj viac prístrojov naraz ako je brúska, odsávačka, lampa a podobne. Posuvné poličky nájdeme vo vrchnej časti kufra, ktorá je odnímateľná. Profesionálny kufor je stabilný vďaka pevnej kovovej konštrukcie. Prenos materiálu vám uľahčí teleskopická rukoväť ako aj kolieska. Je matnej čiernej farby. Udržiavame ho v čistote pomocou mokrej handričky. Jeho rozmer je 36 x 24 x 72 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019