Blog

Veľký čierny kufrík s kolieskami


Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Veľký kozmetický kufrík na kolieskach, slúži na uloženie a prepravu pomôcok ako UV lampa, brúska na nechty, odsávačka a mnoho iných drobností. V hornej časti sú štyri výklopné poličky s priehradkami na uloženie menších vecí. Časť pod ňou je bez členenia, no je veľmi praktická. V spodnej, najväčšej časti, je jedna vyberateľná polička s priehradkami, no ostáva stále dosť miesta na uloženie UV lampy alebo brúsky. Podľa potreby môžete kufrík zostaviť aj bez použitia stredného dielu, alebo len samotnú vrchnú časť. Súčasťou kufríka je aj popruh na plece. Teleskopická rukoväť zas zabezpečí pohodlnú a praktickú manipuláciu. Je tiež vhodný na kozmetické pomôcky. Rozmer celého kufríka je 36 x 25,5 x 76 cm.
štítok Zľava
farba čierna
šírka 25.5 cm
dĺžka 36 cm
výška 76 cm

Rozložený kufrík

Rozkladá sa na tri časti, pričom každá z nich má praktický úložný priestor. Skladanie alebo rozkladanie kufríka nie je náročné. Veľkosť kufríka si viete upraviť podľa potreby. Môžete ho zložiť bez strednej časti, alebo použiť len samostatnú vrchnú časť.

Rozložený kufrík

Vrchná časť kufríka

V tejto časti nájdete štyri výklopné police s priehradkami. Slúžia na uloženie menších vecí, ktoré sú súčasťou gélovej alebo akrylovej sady alebo na uloženie kozmetických pomôcok. Jej rozmer je 36 x 25,5 x 21 cm. Zo spodnej strany sú nožičky, takže ju môžete použiť aj samostatne. Na tejto vrchnej časti sú aj úchytky pre upevnenie popruhu na plece. Takto môžete pohodlne prenášať tento diel. Stredný diel je samostatný a nie je delený na menšie časti. Má rozmery 36 x 25,5 x 10 cm.

Vrchná časť kufríka

Spodná časť

Táto časť je najväčšia, no dá sa aj predeliť. Jej veľkosť je 36 x 25,5 x 45,5 cm. Je priestranná, vhodná na uloženie veľkých vecí ako UV lampa, brúska, odsávačka a podobne.

Spodná časť

Zadná časť kufríka

Na zadnej časti je umiestnená teleskopická rukoväť, ktorú si nastavíte podľa vašej výšky. Vďaka nej sa kufrík ľahko a pohodlne premiestňuje.

Zadná časť kufríka

Veľký čierny kufrík na profesionálne použitie pre nechtové dizajnérky, vizážistky, kaderníčky a podobne. Vďaka svojej veľkosti a rozdeleniu je možné do kufra uložiť od drobných vecí, pomôcok až po rôzne prístroje. Presun tohto kufra je uľahčený kolieskami a teleskopickou rukoväťou. Jeho vrchnú časť je možné použiť aj ako samostatný kufrík. V nej sú štyri výklopné police, ktoré sú vystlané čiernym zamatom, tak ako aj celé vnútro kufra. Stredná časť je bez predelenia s výškou 10 cm. Spodná časť kufra má najväčší úložný priestor pre rôznu elektroniku ako je lampa, brúska alebo odsávačka. Jeho súčasťou je aj vyberateľná polička. Kufor má pevnú kovovú konštrukciu. Jeho povrch má jemný vzor, ktorý je možné utierať mokrou handričkou. Rozmer kufra je 36 x 25,5 x 76 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019