Blog

Veľký fialový kozmetický kufrík


ID4614
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 01/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Luxusný kozmetický kufrík na kolieskach. Pre pohodlný presun kufríka je na zadnej strane umiestnená teleskopická rukoväť. Povrchová úprava kufríka je podobná koži. Dá sa čistiť vlhkou handričkou. Vnútro kufríka je rozmanito členené. Na bočných stranách sú police s predelmi na laky. Vo vrchnej časti je suchým zipsom prichytená priehľadná kozmetická taštička. V strede kufríka sa nachádzajú dve nižšie poličky na uloženie drobností. Spodnú časť tvorí hlboká zásuvka, do ktorej je možné vložiť brúsku, alebo menšiu UV LED lampu. Kufrík má aj kľúče, takže ho môžete zamknúť. Všetky otváracie časti kufríka sú bezpečne uzavreté a pri prenose sa nemusíte báť samovoľného otvorenia. Rozmer 38 x 23 x 56 cm.
farba fialová
dĺžka 38 cm
šírka 23 cm
výška 56 cm
štítok Výpredaj , Zľava

Zatvorený kozmetický kufrík na kolieskach

Luxusný kufrík pre náročnejšie zákazníčky. Určite ho ocenia kozmetičky, kaderníčky alebo manikérky no je vhodný aj na domáce použitie. Je kvalitne spracovaný a potiahnutý fialovou imitáciou koženky. Je na kolieskach, čím sa ľahko presúva a to aj vďaka teleskopickej rukoväti.

Zatvorený kozmetický kufrík na kolieskach

Členenie kufríka

Otvára sa zvrchu a z prednej časti do strán.V hornej časti je prichytená suchým zipsom priehľadná taštička. V strednej časti sú dve poličky a väčší prázdny priestor. Na bočných stranách sú dve police s predelením na menšie veci a dve poličky prázdne na rôzne kozmetické prípravky. Všetky odkladacie priestory sú veľmi priahľadné a praktické.

Členenie kufríka

Profesionálny a luxusný kufrík vhodný aj na domáce použitie. Kufrík má veľmi kvalitné vypracovanie čo mu pridáva na luxuse. Z vonkajšej strany je potiahnutý pevnou fialovou koženkou, ktorú je možné čistiť mokrou handričkou. Rohy kufríka sú chránené kovovými rohmi. Kufor sa otvára z vrchu a z prednej časti do strán. Má veľmi praktické členenie a umiestnenie políc, čo umožňuje bezpečný prenos materiálu. Priehľadná kozmetická taštička je prichytená suchým zipsom vo vrchnej časti. V strednej časti sú poličky a priehradky. Kufrík má kolieska a teleskopickú rukoväť, ktorá je nenahraditeľným pomocníkom pri presune kufra. Rozmer 38 x 23 x 56 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019