Blog

Veľký ružový kufrík s vrchnákom


Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 01/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Veľký kozmetický kufrík na kolieskach, ktorý slúži na prepravu ale tiež aj na uloženie väčších alebo menších vecí. Zmestí sa doň UV lampa, odsávačka či brúska. Šikovne v ňom tiež prenesiete gély, laky, pilníky, depilačné vosky, no tiež aj rôzne kozmetické potreby. Presun kufríka je uľahčený vďaka kolieskam a teleskopickej rukoväti, ktorá sa nachádza v zadnej časti. Veľkou výhodou je v tomto prípade veko. Vďaka nemu si vyskladáte kufrík aký v danú chvíľu potrebujete. Vo vnútri kufríka nájdete výsuvné police, alebo časť, ktorú si môžete sami predeliť podľa potreby. Povrch je možné utierať mokrou handričkou, takže je jednoduché udržiavať ho čistým. Konštrukcia kufríka je z pevného materiálu. Je stabilný. Vnútro kufríka je vystlané čiernym zamatom. Skladá sa z troch samostatných častí, ktoré môžete rôzne kombinovať. Tak si vytvoríte kufrík na mieru. Rozmer kufríka je 36 x 24 x 72 cm.
šírka 24 cm
dĺžka 36 cm
výška 72 cm
farba ružová
štítok Akcia

Používanie kufríka

Jedným zo spôsobov ako je možné vyskladať si kufrík je ten, že ku kozmetickej časti pripojíte samostatnú úzku časť, ktorá sa nachádza vo vnútri kufríka. Vzniknutá časť meria 36 x 24 x 34 cm. Časť na kolieskach jednoducho zatvoríte vekom, a následne ju môžte použiť na prepravu väčšej elektroniky. Tento diel meria 36 x 24 x 43 cm. Výška je meraná bez koliesok. 

 

Vyskladanie kufríka

Ak potrebujete na kolieskach preniesť viac vecí, či už väčších alebo menších, jednoducho k nemu pripojte samostatnú úzku časť. Vzniknutá väčšia časť má 36 x 24 x 54 cm. Je meraná bez koliesok.  Druhá časť, ktorá vznikne je samostatný kozmetický kufrík, ktorý má rôzne police a priehradky. Vďaka popruhu si túto časť môžete pripnúť a nosiť ju tak na ramene. Meria 36 x 24 x 24 cm. 

Spôsob používania

Samostatná úzka skrinka meria 36 x 24 x 15,5 cm. Je vhodná na presun menších vecí. Môžete si ju predeliť priehradkami podľa potreby. Veľký kufrík, ktorý vytvoríte zo zvyšných častí meria 36 x 24 x 61 cm. Tento rozmer je meraný bez koliesok.

 

Rozloženie kufríka

Kufrík pozostáva z troch samostatných častí, ktoré je možné rôzne kominovať. Vďaka kolieskam, teleskopickej rukoväti, popruhu a tiež kľúčom na uzamknutie, je kufrík nielen praktický, ale tiež jednoduchý a rýchly na prepravu vecí, bez ktorých sa nezaobídete. 

 

 

Samostatné časti pre vyskladanie kufríka

Veľkou výhodou kufríka je veko, vďaka ktorému si vyskladáte taký kufrík, aký v danú chvíľu potrebujete. Je vysoké 5 cm. Tieto dva diely môžete kombinovať so zvyškom kufríka alebo ich použiť samostatne. Samostatná úzka skrinka meria 36 x 24 x 15,5 cm. 

Kozmetický kufrík

Po otvorení nájdete v kufríku výsuvné police, ktoré je možné vysunúť úplne, čím odkryjú priestrannú časť pod nimi, vhodnú na uloženie väčších vecí a elektroniky. Malé výsuvné poličky si môžete predeliť podľa potreby. Sú vhodné na uloženie púdrov, rúžov, makeupov a pod. 

Profesionálny kufrík v krásnej ružovej farbe. Určený pre kaderníčky, kozmetičky, nechtové dizajnérky a maskérky. Veľkosť kufra ako aj jeho členenie oceníte pri práci a prenose materiálu a pomôcok. Má pevnú kovovú konštrukciu. Jeho povrch je možné udržiavať mokrou handričkou. Vrchná časť kufra ma výsuvné police pod ktorými je väčší úložný priestor. Túto časť je možné oddeliť a používať samostatne. V spodnej časti je veľký úložný priestor, v ktorom nájdete priložený diel s príklopom. Samozrejmosťou kufra sú kolieska a teleskopická rukoväť. Rozmer kufríka je 36 x 24 x 72 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019