Blog

Veľký strieborný kufrík na kolieskach


Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Kozmetický kufrík s kolieskami, vhodný na prepravu UV lampy, brúsky na nechty alebo odsávačky a ďalších menších vecí. Vrchná časť je ako klasický kozmetický kufrík. Má štyri vyklápacie poličky s priehradkami. Druhá časť je bez políc a predelov. V spodnej časti je taktiež polička s priehradkami, no aj dostatočne veľký priestor na uloženie lampy alebo odsávačky. Povrch kufríka má jemný drapľavý vzor, no ľahko umývateľný. Jeho súčasťou je popruh na plece. Na zadnej strane je teleskopická rukoväť, vďaka ktorej je presúvanie kufríka pohodlné a ľahké. Jednotlivé časti kufríka sú kombinovateľné, takže podľa potreby nemusíte pripojiť strednú časť. V prípade potreby prenesenia menších vecí môžete použiť vrchnú časť samostatne, ako samostatný kozmetický kufrík. Rozmer celého kufríka je 36 x 25,5 x 76 cm.
štítok Výpredaj , Zľava
farba strieborná
šírka 25.5 cm
dĺžka 36 cm
výška 76 cm

Kufrík po rozložení

Kufrík sa rozkladá na tri samostatné časti. Skladanie a rozkladanie kufríka je veľmi jednoduché. Každá z častí je veľmi praktická na uloženie vecí.

Kufrík po rozložení

Vrchná časť kufríka

Po rozložení tejto časti nájdete štyri výklopné police, ktoré je možné predeliť. Slúžia na uloženie drobných vecí ako sú UV gély, gél laky, laky na nechty alebo na uloženie rôznych kozmetických pomôcok. Pod policami je prázdny priestor na uloženie rozmernejších pomôcok ako napríklad podložka pod ruku, fľaštičky s cleanerom, a pod. Rozmer vrchného kufríka je 36 x 25,5 x 21 cm. Stredná časť je samostatná a bez priehradok. Jej rozmer je 36 x 25,5 x 10 cm.

Vrchná časť kufríka

Spodná časť

Spodná časť je najväčšia a vhodná na uloženie veľkých vecí. Môžete si tam uložiť rôznu UV alebo LED lampu, odsávačku na prach, brúsku na nechty a podobne. Jej veľkosť je 36 x 25,5 x 45,5 cm.

Spodná časť

Zadná časť kufríka

Na zadnej strane sa nachádza teleskopická rukoväť, ktorú si ľahko nastavíte podľa svojej výšky. Tým je presúvanie kufríka praktické a veľmi pohodlné.

Zadná časť kufríka

Veľký profesionálny kufrík striebornej farby. Jeho povrch má jemný plastický vzor, ktorý je možné čistiť. Skladá sa z troch odnímateľných častí. Vrchnú časť kufríka je možné využívať aj samostatne, ako malý kufrík spolu s popruhom na rameno. Po otvorení vrchnej časti nájdeme štyri výklopné poličky na uloženie drobného materiálu ako je UV gél, gél lak, akryl a podobne. Pod poličkami je jeden väčší priestor. Stred kufríka tvorí nízka polica bez priehradiek vo výške 10 cm. Pod ňou je spodná časť kufra s veľkým úložným priestorom, v ktorej sa nachádza aj vyberateľná priehradka. Táto časť je vhodná na uloženie brúsky, UV/LED lampy a iných prístrojov. Má pevnú kovovú konštrukciu striebornej farby. Jeho súčasťou sú kolieska a teleskopická rukoväť, čo umožňuje ľahkú manipuláciu a presun kufra. Rozmer kufríka je 36 x 25,5 x 76 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019