Blog

Veľký strieborný kufrík s vrchnákom


Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 02/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Vyskladajte si svoj kufrík podľa vlastnej potreby. Ak potrebujete na prepravu viac, alebo menej miesta, tak s týmto kufríkom sa vám to podarí rýchlo a jednoducho. Presun je praktický vďaka kolieskam a teleskopickej rukoväti, ktorú si dokážete nastaviť do potrebnej výšky. Súčasťou kufríka je aj popruh, vďaka ktorému je možné pripnúť si určité časti a nosiť ich tak na ramene. Povrch kufríka ľahko umyjete vlhkou handričkou, takže starostlivosť a jeho údržbu bude o to jednoduchšia. Vnútro kufríka je čiernej farby. Súčasťou balenia sú aj kľúče, pomocou ktorých kufrík bezpečne uzavriete. Kozmetický kufrík sa skladá z troch samostatných častí, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať. Menšie diely kufríka sú rôzne členené, pre pohodlné a bezpečné uloženie menších predmetov. Celý kufrík má rozmer 36 x 24 x 72 cm.
farba strieborná
výška 72 cm
dĺžka 36 cm
šírka 24 cm
štítok Výpredaj

Používanie kufríka

Prvým spôsobom ako je možné používať kufrík je spojenie úzkej samostatnej skrinky s kozmetickým kufríkom, ktorá má 36 x 24 x 34 cm. Vzniknutá časť na kolieskach má najväčší úložný priestor, kde jednoducho uložíte väčšiu elektroniku, alebo tiež podložku pod ruky. Meraná časť bez koliesok má 36 x 24 x 43 cm.

Spôsob používania

Ak potrebujete na kolieskach preniesť viacero vecí, tak k spodnej časi kufríka jednoducho pripojte samostatnú úzku časť. Zatiaľ čo vo väčšej časti jednoducho prepravíte elektroniku, menšia časť vám poslúži na presun gélov, lakov, primerov, pilínkov a iných pomôcok. Časť bez koliesok má 36 x 24 x 54 cm. Druhá vzniknutá časť poslúži ako kozmetický kufrík, kde sa nachádzajú výsuvné police. Tento kufrík môžete nosiť aj na ramene. Postačí k nemu pripnúť priložený pás. Kufrík meria 36 x 24 x 24 cm. 

Vyskladanie kufríka na kolieskach

Ak pripojíme kozmetickú časť k časti na kolieskach, vznikne nám samostatná úzka skrinka. Samostatná úzka skrinka meria 36 x 24 x 15,5 cm. Veľký kufrík meraný bez koliesok má 36 x 24 x 61 cm. 

 

Kufrík po rozložení

Po rozložení kufríka nám vzniknú tri časti, ktoré si môžete vyskladať podľa seba. Kufrík je nenáročný na údržbu, takže ho jednoducho očistíte vlhkou handričkou. Súčasťou balenia sú aj kľúče, pomocou ktorých kufrík bezpečne uzavriete. Vďaka teleskopickej rukoväti a kolieskam je presun pohodlný, rýchly a tiež praktický. 

 

Strieborný kozmetický kufrík

Úzka samostatná časť, ktorú môžete pripojiť ku kufríku na kolieskach, alebo ju použiť samostatne uzavretú vrchnákom, je rozdelená na tri časti, ktoré si viete vyskladať a prispôsobiť podľa potreby.  Táto samostatná časť meria 36 x 24 x 15,5 cm.

Rozkladacia časť kufríka

Vrchná časť kufríka má výsuvné police, ktoré sa dajú vysunúť úplne a tak odkryjú väčší úložný priestor. Malé výsuvné poličky si môžete predeliť podľa potreby. Ak potrebujete preniesť kozmetické pomôcky, tak táto časť sa stane vašim obľúbeným pomocníkom.

Kozmetický kufrík na profesionálne použitie je väčších rozmerov. Skladá sa z viacerých častí, ktoré sa dajú rôzne kombinovať a skladať. Vrchná časť kufra, ktorá sa dá oddeliť, má výsuvné police s priehradkami a pod nimi je dostatok miesta na uloženie väčšieho materiálu. V spodnej časti kufra sa nachádza náhradná polica s príklopom, ktorú napojíte na kufor podľa potreby alebo ju môžete užívať samostatne. Na uloženie brúsky, odsávačky alebo lampy je vyčlenené miesto v spodnej časti kufra. Udržiavať ho môžete pomocou mokrej handričky. Komfort pri prenose vám zabezpečia kolieska a teleskopická rukoväť. Rozmer kufríka je 36 x 24 x 72 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019