Blog

Kazeta očných tieňov 85 farieb


Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Veľká kazeta dekoratívnej kozmetiky so zrkadlom. Kazeta obsahuje 52 očných tieňov, 12 farebných leskov na pery, 6 korektorov, 2 farby na líčka, 2 púdre, 2 obojstranné aplikátory na tiene, 2 úzke štetce na rúže, 1 mascara, 1 štetec na púder, alebo farbu na líčka, 2 kontúrovacie ceruzky na pery, 1 ceruzka na oči, 1 tekutá očná linka, 6 glitrových práškov, 1 zrkadlo.
štítok Zľava
šírka 19.5 cm
dĺžka 18.5 cm
výška 6 cm

Otvorená kazeta 

Po otvorení kazeny so zrkadlom sú na prvom poschodí očné tiene zemitých farieb, 2 farby na líčka a 2 púdre.

očné tiene

Druhé poschodie

Po odsunutí prvého pochodia sa na druhom poschodí nachdázajú farebné očné tiene, ktoré sa tiež odsúvajú ale do opačnej strany.

očné tiene

Kazeta očných tieňov

Kazeta dekoratívnej kozmetiky je na fotke so zatvoreným šuflíčkom s rúžmi. Po odsúnutí oboch poschodí s očnými tieňmi sa vo vnútry nachádzajú  2 obojstranné aplikátory na tiene, 2 úzke štetce na rúže, 1 mascara, 1 štetec na púder, alebo farbu na líčka, 2 kontúrovacie ceruzky na pery, 1 ceruzka na oči, 1 tekutá očná linka, 6 glitrových práškov. Kazeta sa zatvára zasúvaním jednotlivých plôch na seba.

otvorená kazeta

Zatvorená kazeta

Kazeta je po zatvorení ľahko prenosná a má rozmery 19 x 18 x 6 cm.

zatvorená kazeta

Veľká dekoratívna kazeta s výsuvnými poličkami. Po otvorení kazety nájdete na vrchnáku z vnútornej strany zrkadielko. Na prvej výsuvnej poličke sa nachádza 26 očných tieňov zemitých farieb a 4 korekčné púdre. Po odsunutí poličky sa nachádza druhá výsuvná polička s farebnými očnými tieňmi. Po vysunutí oboch poličiek nájdete v kazete maskaru, očnú linku, 6 glitrových práškov, 2 kontúrovacie ceruzky na pery, 1 čierna ceruzka na oči, 2 štetce na pery, 2 penové aplikátory. Z prednej strany je zásuvka, ktorá obsahuje rúže a korektory.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019