Bielo hnedý kozmetický kufrík


ID4601
Odošleme ešte dnes! Máme posledné 4 kusy
Kozmetický kufrík v bielo hnedej farebnej kombinácii. Biela časť je akoby koža s kroko vzorom. Hrany kufríka sú kovové a zafarbené do hneda. Je to veľmi... Celý popis
Naša cena 34.90
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Kozmetický kufrík v bielo hnedej farebnej kombinácii. Biela časť je akoby koža s kroko vzorom. Hrany kufríka sú kovové a zafarbené do hneda. Je to veľmi pekná trendy kombinácia. Vnútro kufríka je vystlané čiernym zamatom. Má šesť výklopných políc. Každá má rozmer 14 x 20 x 3 cm. Po rozložení políc sa otvorí spodná časť, ktorá nie je delená. Do tejto časti môžete uložiť rozmernejšie predmety, ako dual lampu, LED lampu, alebo kazetu líčidiel, brúsku, či iné pomôcky. Kufrík je možné uzamknúť priloženým kľúčom. Rozmer celého je 26 x 32 x 22 cm.

Detail zatvoreného kufríka 

Kufrík je bielej farby, no má jemný povrch čím sa ľahko čistí a udržiava. Slúži na uloženie, gélovej a akrylovej sady ale je ho možné použit aj na odkladanie kozmetických pomôcok. Je pevný, vďaka posilneným bočným hranám a veľmi praktický.

 

Detail zatvoreného kufríka

Rozložený kufrík

V kufríku je šesť výklopných políc, na ktoré si môžete uložiť  drobnejšie veci ako sú napríklad laky na nechty, gél laky abo rôzne ozdoby. Pod nimi je priestor na UV lampu alebo brúsku na nechty. 

 

Rozložený kufrík

Krásny kozmetický kufrík v modernom prevedení. Má kovový rám hnedo zlatej farby, vďaka čomu je kufrík pevný. Jeho povrch je biely, ľahko sa udržiava a pripomína kožu krokodíla. Súčasťou kufríka sú aj kľúče. Po otvorení nájdeme šesť výklopných poličiek, ktoré sú potiahnuté čiernym zamatom, ako aj celé vnútro kufríka. Kufrík disponuje aj väčším úložným priestorom a to v jeho spodnej časti. Je tam dostatok priestoru na 36W UV lampu, LED lampu, brúsku a iný materiál. Rozmer kufríka je 26 x 32 x 22 cm.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018