Blog

Bielo šedý kozmetický kufrík s 3D vzorom


ID5092
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 11/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Bledo šedý kozmetický kufrík s 3D vzorom diamant. Vo vnútri má vyberateľné výklopné police. Pod nimi je väčší úložný priestor na uloženie UV lampy, alebo brúsky. Celé vnútro je potiahnuté čiernym zamatom. Kufrík sa dá uzamknúť a vaše veci tak budú v bezpečí. Police majú aj vyberateľný predel pre bezpečné uloženie lakov a gél lakov. Povrch kufríka je ľahko umývateľný vlhkou handričkou. Nosnosť 2 kg. Rozmer kufríka je 33 x 25 x 25 cm.
výška 25 cm
šírka 25 cm
dĺžka 33 cm
farba biela , sivá

Profesionálny a veľmi praktický kufrík má moderný 3D vzor, ktorý zdobí celý povrch kufríka. Povrch má bielo sivú lesklú farbu. Je možné ho čistiť a udržiavať za pomoci mokrej handričky. Kufrík disponuje dvoma kľúčmi na uzamknutie. Po otvorení kufríka nájdeme odnímateľnú poličku, ktorá sa skladá z jednej pevnej a dvoch výklopných políc. V spodnej časti kufra je dostatok miesta na menšiu UV, LED lampu alebo brúsku. Vnútro kufríka je vystlané čiernym zamatom. Jeho veľkosť je 33 x 25 x 25 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019