Biely kozmetický kufrík


ID3703

Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 09/2016. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Biely kufrík s croco vzorom. Má hliníkovú konštrukciu. Potiahnutý nepravou kožou. Z vonkajšej strany umývateľný. Vo vnútri kufríka sú vkladateľné priehradky, do ktorých sa dá vložiť mriežka na laky. Do kufríka vojde každá 36W lampa z našej ponuky, aj LED lampy. Kufrík sa dá uzamknúť priloženými kľúčmi. Vonkajšie rozmery 25 x 33 x 25 cm.

Zatvorený kozmetický kufrík

Povrch kufríka má krokodíli vzor a je ľahko umývateľný. Môžete ho pretrieť napr. vlhkou handričkou. Kufrík má pevnú kovovú konštrukciu a jeho rozmery sú 25 x 33 x 25 cm. Je vhodný na UV lampu a iné pomôcky.

zatvorený kufrík

 

Kufrík s vybratými poličkami

Po otvorení kufríka môžete z neho vybrať výklopné poličky a tým sa vytvorí priestor pre UV lampu. Po vložení lampy môžete vložiť poličky naspäť, kufrík sa pohodlne zavrie.  

otvorený kufrík

Výklopné poličky

Poličky s praktickou mriežkou, do ktorej môžete bezpečne uložiť gély, laky, alebo gél laky. Mriežka sa dá vybrať a poličku môžete použiť aj na iné pomôcky. Rozmer spodnej poličky 31 x 22 cm a hĺbka 3,5 cm. Rozmer menšej bočnej poličky s mriežkou. 15,5 x 22 cm, hĺbka 5 cm. Mriežka delí poličku na 24 dielikov s rozmerom 3,5 x 3,5 cm.

poličky

 

Ako vyzerá tento kufrík

Vo videu je vidieť rozmery tohto kufríka. Kufrík má povrch bielej farby s krokodílim vzorom a pevnú hliníkovú konštrukciu. Povrch kufríka je umývateľný vlhkou handričkou. Kufrík je dostatočne veľký pre všetky nami ponúkané typy UV lámp okrem LCD lámp. Vo vnútri kufríka sú vyklápacie poličky s praktickou mriežkou, ktorá sa dá vybrať. Do poličiek si môžete poukladať uv gély, gél laky, ozdôbky, štetce alebo iné pomôcky. Pod poličkami je dostatočný priestor pre UV lampu. Súčasťou kufríka sú dva kľúče na uzamknutie.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017