Blog

Biely kozmetický kufrík s kresbou dreva


ID4625
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Na pohľad sa zdá byť kufrík drevený. Vďačí tomu koženkovej povrchovej úprave s dizajnom dreva. Kozmetický kufrík je spevnený hliníkovými hranami a bezpečným kovovým zapínaním. V prípade potreby ho môžete aj uzamknúť a vaše pomôcky budú v bezpečí. Vnútro je dômyselne riešené, aby bol využitý celý kufrík. Vo vrchnej časti sú výklopné police s mriežkou. Tá slúži na bezpečnú prepravu lakov. Mriežka je taktiež vyberateľná. Pod policami je jeden veľký nedelený priestor na uloženie väčších pomôcok, alebo prístrojov. Pohodlne sa tu zmestí 36W UV lampa, alebo brúska. Vonkajší rozmer kozmetického kufríka je 33 x 25 x 25 cm a nosnosť 2 kg.
štítok Novinka
farba biela
šírka 25 cm
dĺžka 33 cm
výška 25 cm

Zobrazenie kresby na zatvorenom kufríku

Koženkou potiahnutý kufrík, ktorá ma vzhľad dreva. Je elegantný, praktický bielej farby. Je spevnený hlinikovými hranami, čím je odolný voči nárazom. Jeho povrch je ľahko umývateľný.

Zobrazenie kresby na zatvorenom kufríku

Detail otvoreného kufríka

Po otvorení hneď vidíme policový systém, ktorý je možné vybrať. Priehradky na uloženie lakov a gél lakov sú vložené do vrchných políc. Pod nimi je ešte jedna polica, ktorá nie je delená. Spodná časť je ideálna na UV lampu, alebo brúsku.

Detail otvoreného kufríka

Police v kozmetickom kufríku

Poličky sa dajú z kufríka úplne vybrať. Sú predelené na menšie časti, do ktorých si môžete uložiť laky na nechty, gél laky a podobne. Kufrík sa dá použiť aj bez týchto políc.

Police v kozmetickom kufríku

 

Profesionálny kufrík s príjemným a nenápadným vzorom, ktorý pripomína drevo. Je snehovo bielej farby. Jej vonkajšie hliníkové rámy sú strieborné a slúžia na to, aby kufor bol pevný a stabilný. Vnútro, ktoré je potiahnuté čiernym zamatom obsahuje odnímateľné poličky. Vrchné poličky sú ešte predelené mriežkou, ktorú je možné odstrániť. Veľký a čistý priestor na uloženie lampy alebo brúsky sa nachádza v spodnej časti kufra. Súčasťou sú aj kľúče na jeho uzamknutie. Rozmer bieleho kufra je 33 x 25 x 25 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020