Blog

Biely kozmetický kufrík s kvetmi


ID4616
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme posledných 10 kusov
Biely perleťový kufrík na kozmetiku a nechty, s povrchovou úpravou podobnou textilu. Môžete ho čistiť vlhkou handričkou. Pevnosť zabezpečuje hliníkový... Celý popis
Naša cena 32.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Biely perleťový kufrík na kozmetiku a nechty, s povrchovou úpravou podobnou textilu. Môžete ho čistiť vlhkou handričkou. Pevnosť zabezpečuje hliníkový rám. Vnútro je dômyselne členené, aby ste doň mohli vložiť väčšie ale aj menšie predmety. Po otvorení kufríka hneď uvidíte dve výklopné police s členením pre uloženie lakov. Ak vám toto členenie nevyhovuje, môžete ho jednoducho vybrať. Po vyklopení políc je pod nimi ešte jedna bez členenia. Táto zostava políc sa dá z kufríka jednoducho vybrať, čím sa otvorí spodná časť s najväčším úložným priestorom. Do tejto časti pohodlne vojde aj UV lampa, LED lampa, alebo brúska. Súčasťou sú aj dva kľúče, ktorými môžete kufrík uzamknúť. Rozmer celého kufríka 33 x 25 x 25 cm. Nosnosť 2 kg.
farba biela
dĺžka 33 cm
šírka 25 cm
výška 25 cm

Zatvorený kozmetický kufrík

Bielo perleťový kufrík na kozmetiku alebo na gélovú sadu. Jeho povrch je ľahko umývateľný. Má posilnené hliníkové rámy čo ho robí pevným. Skladá sa z dvoch častí a dá sa uzamknúť kľúčom, ktorý je súčasťou balenia.

Zatvorený kozmetický kufrík

Otvorený kufrík

Policový systém v kufríku je vyberateľný, vďaka čomu police nezavadzajú pri vkladaní väčších pomôcok. Veľmi dobrým riešením je aj členenie pre uloženie lakov, ktoré prenesiete bez obáv z prevrátenia a znečistenia kufríka. Aj tento predeľovací diel je možné vyňať a používať vrchné police bez neho.

Otvorený kufrík

Vyberateľné police

V kufríku sú dve police s mriežkovým predelením na bezpečné uloženie lakov a gél lakov. Pod nimi je jedna menšia polička no úplne prázdna. Po vybratí týchto políc vzniká priestor ja väčšie veci ako sú UV lampa, brúska na nechty alebo odsávačka prachu.

Vyberateľné police

Moderný a dizajnový kozmetický kufrík vhodný pre kozmetičky, kaderníčky, vizážistky alebo nechtové dizajnérky. Má bielu farbu s 3D vzorom, ktorý pripomína kvety. Jeho povrch je umývateľný. Vďaka kovovej konštrukcii je kufrík pevný a stabilný. Vnútro je potiahnuté čiernym zamatom. Uzamknutie na kľúč je u tohto kufríka samozrejmosť. Kufrík obsahuje odnímateľnú poličku, ktorá má dve výklopné police s priehradkami. Je umiestnená vo vrchnej časti na kovových koľajničkách. Túto poličku je možné rýchlo a jednoducho vybrať a spätne aj založiť. Väčším úložným priestorom kufrík disponuje v jeho spodnej časti, kde môžeme uskladniť lampu alebo iný väčší materiál. Rozmer kufríka je 33 x 25 x 25 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019