Blog

Čierno červený kozmetický kufrík


ID3929
Na sklade Máme už len 1 kúsok!
Kozmetické kufríky s vyberateľnými poličkami môžete použiť aj ako praktickú cestovnú tašku. Je praktický a štýlový zároveň. Vnútro kufríka tvoria vyklápacie... Celý popis
Bežná cena 38.90 €
Ušetríte 23% 9.00 €
Naša cena 29.90 €
Zľava platí do 15.04.2021
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Kozmetické kufríky s vyberateľnými poličkami môžete použiť aj ako praktickú cestovnú tašku. Je praktický a štýlový zároveň. Vnútro kufríka tvoria vyklápacie poličky, na ktoré môžete naukladať rôzne pomôcky na nechty ako sú UV gély, gél laky, štetce, ozdoby a iné. Pod poličkami je väčší priestor, kde sa pohodlne vojde brúska na nechty, alebo iné pomôcky. Po vybratí poličiek sa v kufríku vytvorí priestor, kde vojde aj 36W UV lampa. Kufrík sa zatvára pomocou zipsu. Rozmery kufríka sú 29 x 22 x 25 cm. Súčasťou kufríka je popruh na rameno.
farba čierna
šírka 22 cm
dĺžka 29 cm
výška 25 cm
štítok Výpredaj

Kozmetický kufrík

Kufrík na zips je vhodný aj ako cestovná taška. Má dlhšie rúčky, vďaka ktorým sa pohodlne nesie. Jeho súčasťou je aj popruh na rameno.

Kozmetický kufrík

Vnútro kufríka

Tvoria ho vyklápacie poličky s priehradkami, ktoré sa ľahko čistia. Sú vhodné na rôzne drobné veci napríklad uv gély, gél laky, ozdoby a iné. Väčší priestor je pod policami kde sa zmestí brúska na nechty alebo iné pomôcky.

Vnútro kufríka

Využitie kufríka

Čierno červený kufrík má moderný dizajn. Súčasťou je aj popruh na rameno. Jeho veľkosť je 29 x22 x25 cm. Kufrík obsahuje výklopné poličky s priehradkami. Celé vnútro kufríka je potiahnuté umývateľným materiálom. V spodnej časti je dostatok miesta na 36W UV lampu. Kufrík je ľahký a vďaka dlhším rúčkam aj prakticky na prenos.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021