Blog

Čierno červený kufrík na kozmetiku


ID4225
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 01/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Netradičný lesklý červeno-čierny kufrík s plastickým vzorom včelieho plástu.Po jeho otvorení máte k dispozícii výklopné poličky, určené na uloženie drobností, ako sú laky gély, štetce pilníky. Túto časť je možné celkom z kufríka vyňať a tým sa otvorí priestor pre vloženie UV lampy. Do tohto kufríka vojdu všetky nami ponúkané UV lampy, LED lampy a dual lampy. Po vložení lampy, sa vám do kufríka zmestia aj vyňaté poličky. Takýto kufrík môžete použiť nielen na nechtové pomôcky, ale aj na kozmetiku. Kufrík je možné zamknúť priloženým kľúčom. Vonkajšie rozmery kufríka sú 24 x 37 x 28 cm a nosnosť 2 kg.
farba červená, čierna
šírka 24 cm
dĺžka 37 cm
výška 28 cm

Zatvorený kozmetický kufrík

Kufrík je dostatočne veľký a  ideálny na uloženie všetkých potrebných vecí na gélové alebo akrylové nechty. Využiť ho môžete tiež na uskladnenie kozmetiky alebo šperkov. Povrch tohto kufríka môžete umývať vlhkou handričkou. Kufrík si môžete uzamknúť priloženým kľúčom.

zatvoreny

Otvorený kufrík

Po otvorení kufríka a vybratí poličiek sa vytvorí veľký priestor, ktorý môžete využiť na uloženie väčších pomôcok. Môžete tam uskladniť UV lampu, LED lampu alebo brúsku na nechty.  

otvoreny

Poličky

Poličky sa dajú z kufríka vybrať a tak môžete pohodlne naukladať pomôcky do kufríka. Poličky môžete využiť na menšie pomôcky, ako napríklad UV gély, gél laky, ozdoby alebo štetce.

policky

Kozmetický kufrík slúži na uloženie a prenos gélového a akrylového materiálu. Taktiež na uskladnenie šperkov alebo kozmetiky. Je ľahký z pevného materiálu. Povrch kufríka je z plastu pre jednoduchú údržbu. Má čierno červenú farbu. Po otvorení kufríka máte k dispozícii šesť výklopných políc, ktoré sa dajú z kufríka vyňať. Po ich vyňatí sa objaví dno kufríka, ktoré je dostatočne veľké na uloženie 36W UV lampy, 9W UV lampy, LED lampy, DUAL lampy alebo brúsky. Celé vnútro kufríka je vystlané čiernym zamatom. Rozmery kufríka sú 24 x 37 x 28 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019