Blog

Čierny dvojdielny kufrík s kroko vzorom


ID4514
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Čierny kozmetický kufrík na prenos a uloženie rôznych, aj rozmernejších, kozmetických pomôcok. Keďže je dosť priestranný, je vhodný aj na gélové nechty. Do spodnej časti pohodlne vôjde UV lampa a do vrchnej časti ostatné pomôcky a dokonca aj brúska. V hornej časti sú výklopné poličky na uloženie drobností. Kufrík má aj popruh, na plece. Dá sa uzamknúť priloženým kľúčom. Vonkajšie rozmery celého kufríka sú 25 x 35 x 40 cm
štítok Novinka
farba čierna
šírka 25 cm
dĺžka 35 cm
výška 40 cm

Kozmetický kufrík kroko

Tento dvojdielny kozmetický kufrík je vhodný pre nechtové dizajnérky, kozmetičky alebo kaderníčky. Vďaka tomu, že je priestranný, sa doň vojde množstvo malých, ale aj väčších pomôcok. Jeho súčasťou je aj popruh na plece.

Kozmetický kufrík kroko

Otvorený kufrík

V hornej časti kufríka sa nachádzajú police, ktoré sa vyklápajú do oboch strán. Môžete si tam uložiť rôzne drobné veci ako sú gél laky, uv gély alebo iné ozdoby. Pod nimi je priestor, do ktorého vojde brúska na nechty. Spodná časť kufríka je ideálna na uloženie UV lampy.

Otvorený kufrík

Moderný profesionálny kufrík vhodný ako pre nechtové dizajnérky, tak aj pre kaderníčky a kozmetičky. Má pevný hliníkový rám. Moderný kroko vzor je možné čistiť hadričkou. Skladá sa z dvoch dielov. V spodnej časti je jeden veľký úložný priestor, ktorý je vystlaný čiernym zamatom. Vrchná časť obsahuje výklopné police, ktoré sú tiež potiahnuté čiernym zamatom. Do poličiek je vhodné vložiť menší materiál ako sú gél laky, laky, UV gély a podobne. Súčasťou kufríka je aj popruh. Vonkajší rozmer je 25 x 35 x 40 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021