Blog

Čierny kožený kufrík na nechty s ružovými hranami


ID5544
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Pevný a stabilný kozmetický kufrík na nechty. Môžete ho použiť aj na bižutériu, kadernícke pomôcky, alebo kozmetiku. Je výnimočný v tom, že jeho vnútro aj povrch je pokrytý materiálom podobným koži. Preto sa veľmi jednoducho udržiava a čistí aj z vnútra. Hrany kufríka sú kovové a ružové. V tejto farebnej kombinácii sa z kufríka stáva dizajnérsky skvost. Vo vnútri sú výklopné police. Vrchné police majú priehradky na uloženie lakov , ktoré ak nepotrebujete môžete vybrať a kufrík použiť bez nich. Súčasťou kufríka nie je kľúč na zamykanie, no môžete si ho uzamknúť visiacim zámkom, ktorý je možné uchytiť na očko na zapínaní. Do kufríka nevojde UV lampa, no s dual lampou by to nemal byť problém. Vonkajší rozmer kufríka je 36 x 22 x 26 cm.
štítok Výpredaj, Novinka
farba čierna, ružová
šírka 36 cm
dĺžka 22 cm
výška 26 cm

Otvorený kozmetický kufrík

Kozmtický kufrík zvnútra. V spodnej časti kufríka sa nachádza najpriestrannejšia, a zároveň najväčšia časť kufríka. Na bokoch sú ľahko vysúvateľné ďalšie časti s priestorom na uskladnenie materiálu.

 

Kufrík s priehradkami

V najvyššej časti kufríka sa nachádza 20 priehradok na pravej, a zároveň na ľavej strane. Slúžia na uloženie lakov, rúžov, alebo akýchkoľvek iných kozmetických pomôcok.

 

Zatvorený kozmetický kufrík

Čierny kozmetický kufrík s ružovými hranami. Na vrchnej časti je takisto rúčka na jednoduché manipulovanie s kufríkom.

Mohutný kufrík na nechty s ružovými hranami ktorý môže mať viacero využití. Môže slúžiť tak ako pre manikérky tak aj pre kaderníčky alebo vizážistky ale aj pre domáce uskladnenie či už bižutérie alebo podľa vlastného uváženia. Vrchné police majú priehradky slúžiace napr. na uloženie gélov alebo lakov ale viete ich dať preč ak ich nepotrebujete. Do kufríka sa síce UV lampa nezmestí ale viete si tam vyskladať všetko ostatné ako napr. brúska, čistiace prípravky, pilníky a pod. Vonkajší rozmer kufríka je 36 x 22 x 26 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020