Čierny kozmetický kufor


Odošleme to hneď zajtra! Máme už len 2 kusy
Veľké kozmetické kufríky na kolieskach využijete na uloženie a prepravu aj UV lampy, brúsky, alebo odsávačky. Je ideálny pre tie, ktoré skrášľujú svoje... Celý popis
Bežná cena 129.90
Ušetríte 23% 30.00
Naša cena 99.90
Zľava platí do 23.11.2017
uvedené ceny sú s DPH

Popis produktu

Veľké kozmetické kufríky na kolieskach využijete na uloženie a prepravu aj UV lampy, brúsky, alebo odsávačky. Je ideálny pre tie, ktoré skrášľujú svoje zákazníčky v pohodlí ich domova. Jeho celková výška vrátane koliesok je 76 cm. Má teleskopickú rukoväť. V hornej časti sú výklopné police, ktoré si podľa potreby môžete predeliť na menšie. Pod výklopnými policami je miesto na uloženie väčších vecí. Ak vrchný kufrík odopnete, dostanete sa k spodnej, priestrannej časti. Do nej sa vám vojde 36W UV lampa, odsávačka, alebo brúska. Ak nepotrebujete uložiť niečo väčšie, môžete tento priestor predeliť priloženými dielami a vložiť policu, ktorá je súčasťou kufríka. Kufor môžete používať celý, no v prípade, že potrebujete preniesť len málo vecí, môžete vrchnú časť oddeliť a použiť ako menší kufrík.

Rozložený kufrík

Kufrík sa dá rozložiť na dve časti. Celková výška kufríka je 76 cm. 

rozložený

Spodná časť

Spodná časť kufríka je vhodná na uloženie veľkých vecí ako napríklad UV lampa, LED lampa, odsávačka alebo brúska. Celý priestor sa dá predeliť. 

 

spod

Vrch kufríka

Vrch kufríka vypĺňajú plastové vyklápacie poličky, ktoré sa dajú predeliť.  Sú ideálne na uloženie UV gélov, gél lakov, ozdôb alebo iných menších pomôcok. 

vrchná časť

Zadná strana kufríka

Kufrík má zo zadnej strany teleskopickú rukoväť, ktorú si môžete nastaviť podľa vašej výšky. 

zad

Profesionálny čierny kufrík, ktorý slúži na prepravu a uloženie materiálu. Vhodný pre nechtové dizajnérky, kozmetičky a kaderníčky. Kľudne ho môžeme využiť aj na domáce použitie. Kufrík sa skladá z dvoch častí, kroté sa dajú oddeliť. Po otvorení vrchnej časti nájdeme štyri výklopné poličky na uloženie rôznych drobností. Pod vyklopnými policami je jeden väčší priestor na uskladnenie nechtového materiálu alebo pracovných pomôcok. Vrchná časť kufríka je vystlaná čiernym zamatom. Po jej odopnutí sa dostaneme k spodnej časti, ktorá je veľmi priestranná. Neobsahuje police, ale vieme si podľa potreby priestor predeliť priloženými dielami. Kufrík má pevný oceľový rám. Jeho povrch má jemný vzor, ktorý je možné čistiť vlhkou handričkou. Pomocou koliesok a teleskopickej rukoväte sa kufrík ľahko premiestňuje. Jeho rozmer je 36 x 24 x 76 cm.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017