Čierny kozmetický kufrík


ID4441
Odošleme to hneď zajtra! Máme posledné 4 kusy
Čierny kufrík so striebornými hliníkovými hranami. Pevný, vhodný na uloženie kozmetiky, bižutérie, alebo aj väčších predmetov, ako je UV lampa. Kufrík... Celý popis
Bežná cena 35.90
Ušetríte 11% 4.00
Naša cena 31.90
Zľava platí do 25.02.2018
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Čierny kufrík so striebornými hliníkovými hranami. Pevný, vhodný na uloženie kozmetiky, bižutérie, alebo aj väčších predmetov, ako je UV lampa. Kufrík teda využijete aj na uloženie pomôcok na gélové nechty. Do spodnej väčšej časti sa vojde 36W UV lampa s max. rozmerom 25,5 x 23 x 10,5 cm. Drobnosti pohodlne uložíte na dve výklopné police. Celý povrch kufríka, ako aj police sa jednoducho čistia. Postačí vám len vlhká handrička. Priložené kľúče sú na jeho uzamknutie. Vonkajší rozmer 25,5 x 35 x 25 cm.

Zatvorený kozmetický kufrík

Kufrík slúži na uloženie gélovej a akrylovej sady, alebo na uloženie rôznych kozmetických pomôcok. Má jemný vzor, ktorý sa ľahko čistí. Je ľahký a praktický.

Zatvorený kozmetický kufrík

Kufrík po otvorení

Po otvorení kufríka môžete vidieť dve police, ktoré sa vyklápajú do jednej strany. Slúžia na uloženie drobných pomôcok, ktoré sú potrebné pri gélovej a akrylovej sade. Pod policami je väčší úložný priestor, kde sa vojde 36W UV lampa, alebo brúska na nechty.

Kufrík po otvorení

Čierny kufrík má na povrchu jemný vzor, ktorý je možné čistiť vlhkou handričkou. Po otvorení kufríka nájdeme dve výklopné police a jeden väčší úložný priestor v jeho spodnej časti. Vnútro je vystlané čiernym zamatom, ale výklopné poličky majú umývateľný povrch. Je ľahký a prenosný. V spodnej časti je dostatok miesta na uloženie UV lampy alebo brúsky. Rozmery sú 25,5 x 35 x 25 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018