Blog

Čierny kozmetický kufrík s 3D vzorom


ID5355
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Kozmetický kufrík s výklopnými policami na uloženie drobností. Spodná časť je priestrannejšia a môžete tam uložiť väčšie pomôcky, brúsku, alebo aj menšiu dual lampu. POvrch kufríka je veľmi pekne zdobený 3D kvetami a ornamentom. Je ľahko umývateľný vlhkou handričkou. Kufrík môžete použiť na uloženie ale aj prenos rôznych pomôcok na nechty, kozmetiky, šperkov alebo kaderníckych pomôcok. Je dostatočne pevný a jeho nosnosť je do 2 kg. Vonkajšie rozmery 31 x 21,5 x 29 cm.
štítok Novinka
farba čierna
šírka 21 cm
dĺžka 19 cm
výška 8.5 cm

Kufrík zvnútra

Kufrík vnútri skrýva jeden väčší úložný priestor na svojom dne, kde je možné uložiť menšiu lampu alebo brúsku. Na vrchnej strane sa nachádzajú štyri výklopné poličky na uloženie menšieho materiálu, ktoré sú umyvateľné.

Zatvorený kozmetický kufrík

Má pevnú kovovú konštrukciu striebornej farby. Kufrík je možné použiť na akrylovú aj gélovú sadu alebo na uloženie kozmetického materiálu.

Povrch kufríka

Má jemnú 3D potlač a je čiernej farby. Povrch kufríka je možné udržiavať v čistote pomocou suchej alebo mokrej handričky.

Praktický kozmetický kufrík čiernej farby. Kufor má kovový rám striebornej farby. Povrch je pevný s miernym 3D vzorom, ktorý je možné udržiavať v čistote pomocou mokrej handričky. Kufor má štyri menšie výklopné poličky na uloženie tovaru. Po ich vyklonení nájdete jednej väčší priestor na uloženie prístrojov ako je brúska alebo menšia dual lampa. Kufor je ľahký a prenosný. Jeho rozmer je 31 x 21,5 x 29 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019