Čierny kozmetický kufrík so vzorom


ID3932
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2017. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Kozmetický kufrík s potlačou má rozmery 34 x 22 x 23 cm. Vnútro kufríka vypĺňajú štyri police, ktoré sa dajú vyklopiť. Police slúžia na uloženie rôznych drobností ako sú napríklad UV gély, gél laky, štetce alebo nejaké ozdoby. Pod policami je väčší priestor na 36W UV lampu bez senzora, 9W UV lampu alebo brúsku. Súčasťou kufríka je kľúč na uzamknutie.

Stredne veľký kufrík

Tento čierny kufrík so vzorom je stredne veľký. Slúži na uloženie pomôcok na gélové alebo akrylové nechty alebo na uloženie kozmetiky. Jeho povrch sa dá ľahko očistiť mokrou handričkou.

stredne velky

 

Kufrík po otvorení

V kufríku sú 4 poličky, ktoré sa vyklápajú do strán. Na nich si môžete naukladať UV gély, gél laky, štetce alebo iné drobností. Pod policami je väčší priestor, kde sa zmestí 36W UV lampa alebo brúska. Dno kufríka a poličky sú umývateľné.

po otvoreni

Skutočná veľkosť tohto kufríka

Čierny kufrík so vzorom je ideálny na uloženie kozmetiky alebo materiálu na gélové nechty. Výklopné poličky s umývateľným dnom sú ideálne na ukladanie farebných gélov, trblietok a podobne. Spodná čast kufríka je umývateľná a väčšia na uloženie 9W ale aj 36W UV lampy. Rozmery kufríka sú 34 x22 x23 cm.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017