Čierny kufrík na kolieskach


Odošleme ešte dnes! Máme už len 1 kúsok!
Kozmetický kufrík sa skladá z dvoch častí. Vrchná časť je ako klasický menší kozmetický kufrík s rozmerom 24 x 36 x 24 cm. Má výklopné priehradky na uloženie... Celý popis
Naša cena 89.90
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Kozmetický kufrík sa skladá z dvoch častí. Vrchná časť je ako klasický menší kozmetický kufrík s rozmerom 24 x 36 x 24 cm. Má výklopné priehradky na uloženie menších vecí a pod priehradkami priestor na uloženie väčších vecí. Spodná časť kufríka je väčšia a vložíte do nej aj UV lampu, odsávačku, alebo brúsku. Jej rozmer je 36 x 24 x 36 cm. Ak do spodnej časti nepotrebujete vložiť veľké veci, môžete ju predeliť vyberateľnou poličkou s priehradkami. Kufrík má teleskopickú rukoväť. Jej výška je nastaviteľná. Veľkosť kufríka je 36 x 24 x 66 cm.

Rozložený kufík 

Otvorený kufrík na kolieskach. Takto sa dá rozložiť a efektívne využiť priestor v kufríku. Skladanie či rozkladanie kufríka nie je náročné.

rozložený kufrík

 

Spodná časť kufríka

Spodná časť kufríka je väčšia.  Zmestí sa do nej  UV lampu, odsávačku, alebo brúsku. Rozmer spodne časti kufríka je 36 x 24 x 36 cm. Ak do spodnej časti nepotrebujete vložiť veľké veci, môžete ju predeliť vyberateľnou poličkou s priehradkami.

spodná časť

 

Vrchná časť kufríka

Vrchná časť je ako klasický menši kozmetický kufrík. Vrch kufríka má rozmery 24 x 36 x 24 cm. Po otvorení môžete vidieť vyklápacie poličky. Dve na jednej strane a dve na druhej. Na poličky si môžete poukladať menšie pomôcky, ako napríklad UV gély, gél laky, ozdoby alebo štetce. Pod poličkami sa nachádza väčší priestor, kde pohodlne uložite aj brúsku na nechty.

vrchna cast kufrika

 

Teleskopická rukoväť

Kufrík má v zadnej časti teleskopickú rukoväť s nastaviteľnou výškou. Ručku kufríka posúvajte smerom hore alebo dole spolu so stlačenou červenou časťou na vrchu rukoväte.

rukoväť

Veľký profesionálny kufrík čiernej matnej farby. Má pevný hliníkový rám. Skladá sa z dvoch častí, ktoré sa dajú oddeliť. Vo vrchnej časti sa nachádzajú štyri výklopné poličky, ktoré sú ideálne na uloženie drobností ako je gél, gél lak, ozdoby, akrylový púder a podobne. Pod policami je jeden väčší ukladací priestor. Túto vrchnú časť môžeme využívať aj samostatne ako menší kufrík. V druhej spodnej časti je dostatok úložného priestoru na uskladnenie brúsky, lampy alebo odsávačky. Túto časť je možné predeliť vyberateľnou poličkou s priehradkami. Obe vnútorné časti kufríka sú vystlané čiernym zamatom. Jeho povrch je hladký a bez vzoru. Môžeme ho čistiť suchou alebo mokrou handričkou. Samozrejmosťou je aj teleskopická rukoväť a kolieska pre jednoduchší transport. Rozmer tohto kufríka je 36 x 24 x 66 cm.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017