Blog

Čierny kufrík na kozmetiku s kamienkami


ID7389
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 04/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Luxusný kozmetický kufrík v čiernom koženkovom prevedení s ligotavými striebornými kamienkami. Kufrík má dve časti. Spodná časť je väčšia bez políc. Je vhodná na uloženie UV lampy, brúsky alebo odsávačky. Prípadne väčších kaderníckych alebo kozmetických prípravkov a pomôcok. Vrchný diel je vybavený výklopnými policami na uloženie drobností. Tento policový systém je vyberateľný a kufrík môžete používať aj bez neho. Vonkajší rozmer kufríka je 33 x 25 x 25 cm. Jeho nosnosť 2 kg.
štítok Novinka
dĺžka 33 cm
šírka 25 cm
výška 25 cm

Kufrík so zatvorenými policami

Kozmetický kufrík s nosnosťou 2 kg je vhodný na uskladnenie akéhokoľvek materiálu. Jeho steny sú zdobené zirkónmi a na svetle sa ligocú, čo dodáva kufríku nezvyčajný vzhľad.

Otvorený kufrík

Bočné poličky sa dajú vysunúť a ponúkajú množstvo priestoru na uloženie menších vecí. Pod nimi sa nachádza ďalší úložný priestor. 

Profesionálny kufrík na uloženie a skladovanie materiálu pre kozmetičky a nechtárky. Zaujímavý dizajn doplnený o kamienky a pevná konštrukcia z neho robia skvelého pomocníka pre každú žienku. Uschováte v ňom bezpečne všetko čo potrebujete, od menších, po väčšie veci. Výsuvné police sa dajú ľahko z kufríka vyberať, čím sa zväčší jeho úložný priestor. Takto sa doňho zmestí aj menšia UV lampa. Súčasťou sú aj kľúče, ktorými si kufrík zamknete. Rozmery sú 33 x 25 x 25 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020