Čierny rozkladací kufrík


ID3044
Odošleme to hneď zajtra! Máme už len 1 kúsok!
Vhodný aj na gélové nechty. Kufrík má hliníkovú konštrukciu. Povrch je tvorený prepletaním akoby kožených pruhov. Bez problémov doň vojde aj 36W UV lampa... Celý popis
Bežná cena 44.90
Ušetríte 16% 7.00
Naša cena 37.90
Zľava platí do 15.12.2017
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Vhodný aj na gélové nechty. Kufrík má hliníkovú konštrukciu. Povrch je tvorený prepletaním akoby kožených pruhov. Bez problémov doň vojde aj 36W UV lampa a všetky nami ponúkané LED lampy. Výklopné priehradky sa dajú z kufríka celkom vybrať, a tak máte viac miesta na uloženie lampy, alebo vyšších fľaštičiek napr. s čističom gélu. Vnútro kufríka je čierne. Kufrík má rozmery 24x37x28 cm.

Čierny kozmetický kufrík

Tento kufrík má rozmery  24 x 37 x 28 cm. Má pevnú hlinikovú konštrukciu a je dostatočne veľký pre všetky potrebné veci.  Do kufríka sa zmestia všetky nami ponúkané typy uv lámp. 

Čierny kufrík

Poličky

Poličky sú vyklápacie a dajú sa z kufríka vyberať.  Na poličky si môžete poukladať uv gély, gél laky, ozdoby, štetce alebo iné menšie pomôcky.

poličky

Otvorený kufrík

Kufrík má pod poličkami dostatok miesta pre uloženie UV lampy alebo tam môžete poukladať iné väčšie pomôcky. Zmestia sa tam všetky nami ponúkané typy UV lámp. Vnútro kufríka je čiernej farby.otvorený kufrík

Rozmery kozmetického kufríka

Vo videu je dobre vidieť reálnu veľkosť kufríka. Kufrík má pevný hliníkový rám, zvyšnú časť tvoria prepletané pruhy. Vonkajšie rozmery kufríka sú 24 x 37 x 28 cm. Vo vrchnej časti kufríka sa nachádzajú vyklápacie poličky, ktoré vám poslúžia na uskladnenie rôznych pomôcok. Po vybratí poličiek z kufríka sa vytvorí priestor pre UV lampu. Do spodnej časti kufríka vojdu všetky 4-žiarovkové UV lampy. V kufríku sa nachádza aj kľúč, ktorý vám poslúži na uzamknutie.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017