Blog

Čokoládovo hnedý kozmetický kufrík


ID4622
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme posledných 8 kusov
Väčší kozmetický kufrík na 36W UV lampu, kozmetiku, alebo bižutériu. Povrch je tmavohnedý a vytvára dojem prepletaných kožených pruhov. Je ľahko umývateľný... Celý popis
Bežná cena 36.90 €
Ušetríte 19% 6.91 €
Naša cena 29.99 €
Zľava platí do 20.06.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Väčší kozmetický kufrík na 36W UV lampu, kozmetiku, alebo bižutériu. Povrch je tmavohnedý a vytvára dojem prepletaných kožených pruhov. Je ľahko umývateľný vlhkou handričkou. Hrany sú z hliníka a zabezpečujú pevnosť a stabilitu. Vo vnútri je kufrík delený vyberateľným policovým systémom. Police sa dajú vyklápať a majú aj odstrániteľnú mriežku na bezpečné uloženie lakov. Po vyňatí políc, doň pohodlne vložíte UV alebo LED lampu. Podľa typu lampy sa do kufríka zmestí aj brúska. Súčasťou je aj kľúč na uzamknutie, čím sú vaše veci v bezpečí. Nosnosť 2 kg. Vonkajšie rozmery 33 x 25 x 25 cm.
farba hnedá
dĺžka 33 cm
šírka 25 cm
výška 25 cm
štítok Akcia

Zatvorený kozmetický kufrík

Kufrík čokoládovej farby s prepletaným koženkovým vzorom je ľahko umývateľný. Má hliníkový rám, ktorý ho robí pevným no je zároveň ľahký a praktický. Môžete si do neho uložiť gélovu sadu, kozmetiku alebo bižutériu.

Zatvorený kozmetický kufrík

Kufrík po otvorení

Na fotografii je policový systém vybratý a položený na otvorenom kufríku. Je tu veľmi pekne vidieť delenie vrchných políc pomocou mriežky. V prípade, že mriežku nevyužijete, môžete ju pokojne vybrať.

Kufrík po otvorení

Vyklápacie police

Police sa z kufríka dajú úplne vybrať a môžete ho použiť aj bez nich. Dajú sa v nich bezpečne uložiť drobnejšie veci, laky a gél laky vďaka ich predeleniu. Pod nimi je v kufríku priestor na uloženie UV lampy alebo brúsky na nechty.

Vyklápacie police

Profesionálny kufrík vhodný pre kaderníčky, kozmetičky a nechtové dizajnérky. Nie je prekážkou ho použiť na domáce uskladnenie a umiestnenie rôznych drobností. Veľmi obľúbený je na uskladnenie šperkov a rôznych zberateľských predmetov. Kufrík je hnedej farby s prepletaným 3D vzorom. Hliníková konštrukcia zaručuje pevnosť a stabilitu kufríka. V jeho vnútri sa nachádza vyberateľná časť s výklopnými poličkami, ktorá sa ukladá na hliníkové koľajničky. V spodnej časti je dostatok miesta na UV lampu, brúsku alebo iný prístroj. Jeho rozmer je 33 x 25 x 25 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019