Blog

Cyklámenový kozmetický kufrík


ID4621
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme posledné 3 kúsky
Ružovo fialový kufrík na kozmetiku s povrchom podobným koženke. Má vzor, ktorý vytvára dojem prepletených kožených pásov. Povrch je umývateľný vlhkou handričkou.... Celý popis
Bežná cena 32.90 €
Ušetríte 9% 3.00 €
Naša cena 29.90 €
Zľava platí do 22.04.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Ružovo fialový kufrík na kozmetiku s povrchom podobným koženke. Má vzor, ktorý vytvára dojem prepletených kožených pásov. Povrch je umývateľný vlhkou handričkou. Kufrík je určený na kozmetiku, bižutériu ale aj na gélové nechty. Je spevnený hliníkovým rámom. Vnútro je potiahnuté čiernym zamatom. Police vo vrchnej časti je možné z kufríka vybrať, čo je veľkou výhodou, lebo neprekážajú pri vkladaní väčších pomôcok do spodnej časti. Do nej sa pohodlne zmestí aj 36W UV lampa. Vrchné police sú výklopné a majú vyberateľné priehradky pre bezpečnú prepravu lakov alebo podobných prípravkov vo fľaštičkách. Súčasťou balenia je aj kľúč, ktorým kozmetický kufrík bezpečne uzamknete. Celkový rozmer je 33 x 25 x 25 cm. Nosnosť 2 kg.
farba fialová
dĺžka 33 cm
šírka 25 cm
výška 25 cm

Prepletaný kozmetický kufrík

Povrch kufríka pripomína prepletanú koženku. Vzor je hladký, tak sa ľahko umýva. Zvnútra je potiahnutý čiernym zamatom.  Dá sa uzamknúť kľúčom, ktorý je súčasťou balenia.

Prepletaný kozmetický kufrík

Otvorený kozmetický kufrík

Vyberateľný policový systém s členením pre uloženie lakov sa nachádza v hornej časti kufríka. Pod ním je nedelený priestor na uskladnenie a prenos väčších pomôcok.

Otvorený kozmetický kufrík

Police ku kozmetickému kufríku

Dajú sa z kufríka úplne vybrať. Po vybratí vzniká priestor na uloženie väčšej UV lampy alebo brúsky na nechty. Sú predelené na malé časti. Môžete si do nich uložiť laky, gél laky alebo kozmetické pomôcky.

Police ku kozmetickému kufríku

Cyklámenový kozmetický kufrík s prepletaným 3D vzorom. Tento povrch sa ľahko udržiava. Postačí ho pretrieť len mokrou handričkou. Pevný kovový rám zaručuje pevnosť, stabilitu a ľahké premiestňovanie kufríka. Kufrík disponuje s jedným väčším priestorom v jeho spodnej časti, kde je možné uložiť UV lampu alebo brúsku. Na kovových koľajničkách je umiestnená odnímateľná časť s výklopnými poličkami na menší materiál. Tieto poličky ako aj celé vnútro kufríka je potiahnuté čiernym zamatom. Rozmer tohto kufríka je 33 x 25 x 25 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019