Blog

Hnedý dvojdielny kozmetický kufrík


ID4627
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Kozmetický kufrík s kresbou dreva. Jeho koženkový povrch je mierne perleťový, no aj tak dáva kufríku drevený vzhľad. Vrchný diel má štyri výklopné police na uloženie menších pomôcok. Po ich vyklopení sa dostaneme k priestrannejšej časti, ktorá je vhodná na uloženie brúsky na nechty, alebo iných rozmernejších vecí. Spodný diel je bez akéhokoľvek členenia. Preto sa doň pohodlne vojde aj 36W UV lampa s LCD displejom, alebo odsávačka. Je vhodný nielen na gélové nechty, ale aj na uloženie rôznej kozmetiky, alebo šperkov. Súčasťou balenia je aj popruh na plece a kľúče na jeho zamknutie. Rozmer celého kozmetického kufríka je 25 x 35 x 39 cm.
dĺžka 25 cm
šírka 35 cm
výška 39 cm
farba hnedá

Dvojdielny kozmetický kufrík

Kufrík má vzhľad koženky a kresby dreva. Ľahko sa čistí a je praktický na prenos. Skladá sa z dvoch častí. Jeho rozmer je 25x35x39 cm. Súčasťou kufríka je aj popruh na plece a kľúč na uzamknutie.

Dvojdielny kozmetický kufrík

Kufrík po rozložení

V hornej časti sú štyri police, ktoré sa vyklápajú do strán. Môžete si do nich uložiť drobnejšie veci. Pod poličkami je väčší priestor na brúsku, podložku pod ruky alebo kozmetiku. Spodná, druhá časť kufríka je úplne prázdna takže do nej ľahko vojde 36W UV lampa so senzorom alebo odsávačka na nechty.  

Kufrík po rozložení

Profesionálny dvojdielny kufrík perleťovo hnedej farby. Jeho povrch má kresbu dreva. Vďaka tomu pôsobí kufrík decentne. Je vhodný pre akékoľvek pohlavie a vekovú kategóriu. Vrchný diel kufríka obsahuje štyri výklopné police, pod ktorými sa nachádza väčší úložný priestor, ktorý nie je ničím členený. Spodná časť kufra je dostatočné priestranná na UV lampu, odsávačku a podobne. Tieto dve časti sa spájajú pomocou kovového zapínania. Celé vnútra kufra je vystlané čiernym zamatom. Súčasťou balenia je popruh na rameno, ktorý uľahčí prenos kufríka a kľúče na jeho uzamknutie. Vonkajší rozmer celého kufra je 25 x 35 x 39 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019